* РБК — новости

* *

Юридичні послуги у Львові

Опубликовано: 13.12.2018

видео Юридичні послуги у Львові

У Львові офіційно відкрили Центр допомоги учасникам АТО

ДіаРІГС – юридична фірма, яка пропонує юридичні послуги в Києві, а також юридичне обслуговування бізнесу. Послуги юриста.

Телефонуйте! (067) 234 27 05.

У житті кожного з нас бувають такі ситуації, коли потрібна порада або консультація юриста. А все тому, що сфера життя кожної людини знаходиться під захистом закону, до якого завжди можна звернутися, перейдите uv-garant.com.ua.

Найпоширеніші ситуації – розлучення, весілля, народження дитини, покупка якого товару, дарування, спадщина і безліч інших ситуацій – все це породжує величезну безліч питань, на які необхідно знати точні відповіді. Втім, актуальність висококваліфікованої та професійної юридичної допомоги сьогодні важко переоцінити.

Юридичні послуги Київ виявляться корисними і для організацій, які здійснюють комерційну діяльність і також регулярно стикаються з різними нюансами в галузі цивільного, підприємницького, податкового та земельного права. Для організацій і компаній спектр юридичних послуг може бути найрізноманітнішим. Це і зміна видів діяльності, і зміна складу засновників, реєстрація змін, а також безліч інших процедур, де без допомоги професіоналів просто не обійтися.

Якщо ви шукайте професійних юристів, які є фахівцями в галузі національного та міжнародного права, значить ви звернулися за адресою.

Компанія «ДіаРІГС» пропонує громадянам та юридичним особам високоякісну юридичну допомогу у вирішенні правових питань. Наша компанія – досвідчений спеціаліст на ринку юридичних послуг. Сьогодні сфера нашої діяльності дуже широка і різноманітна. Багаторічний досвід роботи наших фахівців у сфері юриспруденції – це запорука якості всіх пропонованих послуг.

Юридичні адреси, банківські реквізити і підписи сторін

Відповідно до ст. 901 ЦК за договором про надання послуг одна сторона (виконавець) зобов’язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу, яка споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, а замовник зобов’язується оплатити виконавцеві зазначену послугу, якщо інше не встановлено договором, смотрите на сайте uv-garant.com.ua.

Відзначимо одну деталь: послуги, у тому числі юридичні, споживаються у процесі їх надання, тобто після закінчення їх надання може й не бути результату у вигляді окремого об’єкта, як, наприклад, за договором підряду. Відмінністю між двома договорами є й те, що за договором підряду одним із обов’язків замовника є прийняття оплати виконаних робіт, а договір про надання послуг не передбачає обов’язок замовника прийняти послугу. У той же час компанії, які надають юридичні послуги, зазвичай підписують зі своїми клієнтами акти прийняття-передачі наданих послуг і визначають умови їх підписання в договорах. У договорах про надання юридичних послуг нерідко містяться умови про «прийняття доручення», «виконання доручення» тощо, тобто, по суті, включаються елементи саме цього виду договорів. Відповідно договори про надання юридичних послуг регулюються не тільки загальними нормами про послуги (глава 63 ЦК), але й спеціальними нормами, які регулюють доручення (глава 68 ЦК). При цьому Закон України «Про адвокатуру» передбачає, що адвокати діють за дорученнями клієнтів, і про надання послуг не йдеться. Від такого розмежування залежать, зокрема, фінансові взаємовідносини сторін.


адвокат юристи Вінниця представництво юридичні послуги захист судах, BrilLion-Club 9096


Безкоштовна юридична консультація у Львові

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss