* РБК — новости

* *

Главная Новости

15 Квітня 2011 - Турка-перлина Карпат

Опубликовано: 06.11.2018

15.04.2011 (17:53)

До районної ради надходить чимало звернень громадян стосовно варварського винищення карпатських лісів. У зв'язку з цим й було створено спеціальну комісію, яка, після детального аналізу стану ведення лісового господарства (зокрема, вирубування лісів та заліснення вивільнених площ), дасть свої висновки.

Очолив комісію досвідчений лісівник, головний лісничий ДП «Боринське лісове господарство», депутат...


9-10 октября 2015г. "Перлина карпат" , Буковель, Карпати

15.04.2011 (17:48)

Напередодні Великодніх свят підприємці нашого міста подбають про те, аби мости, які є в Турці, були пофарбовані й , де потрібно, побілені. Це попросила їх зробити мерія.

У Турці є 6 мостів, тому загальну кількість підприємців розбили на шість груп, які й мають організувати роботу з приведення мостів до належного вигляду.

Напередодні свят, за словами мера , будуть озеленювати місто, заплановано посадити приблизно...

15.04.2011 (17:47)

Погодьтеся, Городок, Самбір, Старий Самбір, навіть с. Лопушанка сусіднього з нами району є чистими і прибраними. Представники міської влади м. Турка вирішили поцікавитися, як же прибирають у них?

Виявляється, що там усі, без винятку, жителі приватного сектора укладають договори з житлово-комунальним управлінням на вивіз твердих побутових відходів. У цьому задіяні міські депутати, санстанція, адмінкомісія і комунальна служба.

15.04.2011 (17:44)

У Турці може виникнути проблема з вуличним освітленням. З третьої до п'ятої години нічної пори доби світло доведеться вимикати. Чому?

Як пояснив міський голова Юрій Касюхнич, причина - у подорожчанні оплати за електроенергію. Зараз вулиці освічують 380 лампочок. А з 1-го квітня оплата за 1 кв/год значно зросла.

Таким чином, кошти, які закладені у бюджеті міської...

15.04.2011 (13:44)    АКТУАЛЬНО ! ( Коментарів-6 !)

Двох мешканців Турки нагороджено дипломом та Зіркою «Патріот України», а їхні імена увійшли до Книги пошани «Україна й українці – цвіт нації, гордість країни».

Це наші земляки директор Турківського районного Народного дому Львівської області, голова Всеукраїнського громадського товариства «Бойківщина ХХІ століття», незмінний голова координаційного центру з підготовки та проведення Всесвітніх бойківських фестин...

15.04.2011 (13:38)

Правоохоронними органами Львівської області порушено кримінальну справу стосовно громадянки К., за ознаками злочину, передбаченого ст. 117 Кримінального кодексу України, тобто умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини.

5 квітня 2011 року на адресу Самбірського МВ ГУ МВС України у Львівській області надійшло телефонне повідомлення від місцевого жителя про те, що на вул. Торговій у м. Самборі в контейнері для сміття виявлено труп новонародженої дитини, дівчинки. За результатами вжитих заходів з’ясувалось, що матір’ю дитини, є К., 1994 р.н., жителька Турківського району Львівської області, яка тимчасово проживає у м. Самборі.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss