* РБК — новости

* *

Комета ISON: що приховує від нас світова еліта, знають китайці. ВІДЕО

Опубликовано: 06.11.2018

Комета ISON : що приховує від нас світова еліта, знають китайці

Обговорення з приводу прийдешньої комети ISON не вщухають вже майже місяць. Думки розходяться.

Одні запевняють , що до нас наближається "міні-сонячна система", несучи загрозу Землі, інші вірять , що боятися землянам нічого - комета пролетить в мільйонах кілометрів від нашої планети.

Фахівці до цих пір не знають точних розмірів ядра, тому ніхто не може до кінця спрогнозувати шлях цієї комети. Тим часом ми позбавляємося можливості дізнатися свіжі подробиці про комету ISON, принаймні на час, поки уряд США припинив свою роботу. У зв'язку з неприйняттям американського бюджету офіційний сайт NASA припинив свою роботу. Твіттер NASA також не оновлюється.

Адже NASA є основним відомством з дослідження космічного простору в світі. Саме звідти ми отримуємо інформацію про стан космосу та можливі загрози. Дивно, що плануючи збройне вторгнення до Сирії, американський президент не сильно дбав про стан бюджету країни (а справи військові - "задоволення" не з дешевих), а 97% працівникам NASA грошей навіть на зарплату не знайшлося, і вони пішли у вимушену відпустку.

Тим часом комета ISON пролетіла Марс. Але все з тієї ж причини урядового колапсу в США дослідна робота марсохода Curiosity також призупинена. Але і це ще не все. NASA відключило телескоп Hubble , за допомогою якого робилися фотографії комети!

А може бути, бюджетна криза - тільки привід для сильних світу цього приховати від широкої громадськості інформацію про реальну загрозу з космосу?

Відомо, що на засіданні Національного Прес-Клубу у Вашингтоні в кінці серпня 2013  Секретар департаменту національної безпеки Дженет Наполетано, яка йшла у відставку, попередила про майбутню масову і серйозну кібератаку на США і стихійне лихо, яких країна ще ніколи не бачила.

І ще цікавий факт. У Європейського управління космічних досліджень є свій космічний апарат для вивчення Марса - "Mars-express", але і від цього відомства не надходило ніяких фотографій комети ISON в момент проходження її близько червоної планети. Дивно, враховуючи, що комета ISON - однозначно подія №1 в астрономічному світі, і шанс розгледіти комету максимально близько був саме з Марса. Але в цей момент американські Curiosity і Hubble припиняють роботу, а "Mars-express" також "саботує" вивчення найбільшої комети, яка невідомо що несе Землі. А може бути, все працює, але отримані знімки громадськості бачити, на думку "еліти", не треба?

Разом з тим, багато говорилося про те, що комету ISON, яка наближається, супроводжує два невідомих об'єкти під час її прольоту через нашу Сонячну систему.

Ці міркування, однак, були висміяні як наміри прихильників теорії змови, хоча існує багато візуальних доказів, щоб підтвердити цей висновок. Це відео комети ISON, нижче, отримане Китайським космічним радаром. На зображенні ясно видно, що комету супроводжує два об'єкти, які летять разом з кометою ISON. Чому засоби масової інформації в новинах не говорять нам про це, і як це пояснить НАСА?

Переглядів: 11346 / Дата: 03.11.2018

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Агентство недвижемоти
Здравствуйте товарищи! С вами Саша Борисов! В своей прошлой статье « Пишу, пишу, а посетителей все нет и нет» я говорил о том, как писать статьи правильно, соблюдая все базовые правила seo

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss