* РБК — новости

* *

Рідко їздиш? Плати більше! Нюанси прийдешнього подорожчання транспорту в Києві

Опубликовано: 29.10.2018

 

Кожне підвищення вартості талончиків і жетонів для киян - стрес і струс, який змушує переоцінити сімейний бюджет і витрати з нього на транспортні витрати.

Рідко їздиш? Плати більше! Нюанси прийдешнього подорожчання транспорту в Києві

Кожне підвищення вартості талончиків і жетонів для киян - стрес і струс, який змушує переоцінити сімейний бюджет і витрати з нього на транспортні витрати. Характерна особливість таких подорожчань - зазвичай нічого, крім власне вартості проїзду, не змінюється. Тобто, немає логічних поліпшень у вигляді оновлення рухомого складу, вдосконалення сервісу, появи в розпечених влітку салонах трамваїв і тролейбусів кондиціонерів і так далі.

Транспортники в один голос твердять: їх діяльність глибоко збиткова, і їм не до таких нюансів, як поліпшення якості послуг для киян і гостей столиці. І зростання цін - виключно спосіб залишитися на плаву і не занурити столицю в транспортний колапс.

Свіжі новини про столичне життя завжди можна дізнатися на https://24tv.ua - про транспорт, ремонті і будівництві дорожніх розв'язок, соціальних програмах, субсидії і проблеми ЖКГ.

З 14 липня 2018 року ціна на разову поїздку в київських трамваях, тролейбусах і автобусах складе від 6 грн 30 коп до 8 грн. Вартість буде залежати від періодичності - одноразова поїздка обійдеться дорожче, ніж постійні «вояжі» по Києву на громадському транспорті. За словами Василя Яструбинського (радника першого заступника голови КМДА з питань цінової політики), київська влада, щоб «підсолодити» гіркоту подорожчання, підготувала киянам і гостям столиці зручний набір проїзних документів. Для нетривалого користування транспортом у продажу обіцяють такі багаторазові квитки: на 5 днів і 10 поїздок - 75 грн; на тиждень і 14 поїздок - 104 грн; на 15 днів і 30 поїздок - 210 грн. Такі проїзні призначені для гостей української столиці - на відрядження і туристів, яким місячний проїзний без потреби.

Для тих же, хто кожен день користується громадським транспортом, система місячних проїзних буде функціонувати як і раніше. Проїзний на метро на 46 поїздок на місяць коштуватиме 290 грн, на 62 поїздки - 390. Картка для безлімітного проїзду протягом місяця обійдеться в 610 гривень.

Втішити киян, які регулярно їздять на метро, ​​спробував начальник комунального підприємства, що обслуговує столичну підземку, КП «Київський метрополітен». Зокрема, Віктор Брагінський повідомив, що для користувачів безконтактних карток вартість проїзду виросте всього на 1,3-1,5 гривні. Також Багінський запевнив, що всі преференції для пільговиків збережуться, а таких в метрополітені нарахували 23 категорії.

Засоби, які транспортники отримають після подорожчання послуг перевезень, планують направити на зарплати співробітникам і рахунки за спожиті енергоресурси.

 

Loading...

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Агентство недвижемоти
Здравствуйте товарищи! С вами Саша Борисов! В своей прошлой статье « Пишу, пишу, а посетителей все нет и нет» я говорил о том, как писать статьи правильно, соблюдая все базовые правила seo

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss