* РБК — новости

* *

Главная Новости

Скільки українців можуть залишитись без субсидій. Посадовець озвучив цифри

Опубликовано: 28.10.2018

видео Скільки українців можуть залишитись без субсидій. Посадовець озвучив цифри

Підсумки тижня 08 06 2018 Субсидії.

Після змін щодо призначення субсидій, запроваджених постановою Кабміну з 1 травня 2018 року, право на субсидії можуть втратити 50-60% сімей, які раніше їх отримували.Про це 26 червня на прес-конференції повідомила заступник начальника управління – начальник відділу пільг, соціальних допомог та компенсаційних виплат управління соціального захисту ЛМР Леся Дронь.

ПОПУЛЯРНЕ:  “Приїжджатиме за 4 хвилини, а надавати допомогу зможе навіть водій”: Що потрібно знати про реформування швидкої


Українців із субсидіями можуть перевіряти ревізори

«Як на мене, це буде як мінімум 50-60% сімей», – зазначила Л.Дронь, відповідаючи на запитання журналістів щодо того, скільки сімей втрати право на субсидію.

З її слів, прийняті зміни підуть «на шкоду окремим сім’ям».


Субсидія. Нові правила - Громадське.Кременчук

«Ми давали пропозиції і зверталися у міністерство про те, що окремі сім’ї з цих категорій, що втратили право, повинні отримувати субсидії за рішенням комісії. Тобто, потрібно було надати право комісіям, виходячи із конкретних ситуацій, визначати можливість сім’ї отримувати субсидію.На сьогодні ми ще не отримали роз’яснення з Мінсоцполітики. Для прикладу, якщо у складі сім’ї є особи з інвалідністю і мають більшу житлову площу, що перевищує 120 кв м – вони не мають права на субсидію. У нас є такі сім’ї. Це є дуже великий для них негатив і для нас проблема, тому що люди не розуміють, як їм при наявності однієї пенсії сплачувати за житлово-комунальні послуги», – пояснила Л.Дронь.

Вона також пояснила, що серед інших, тепер не мають права на субсидію сім’ї, у яких є члени сімей, які не мають доходів в Україні і які проживають за кордоном понад 60 днів.

«Але це не стосується сімей, в яких окремі члени є за кордоном, але отримують соціальні виплати в Україні, або сім’ї, у яких діти навчаються за кордоном, або ті, які є у відрядженні. Мінсоцполітики рекомендує таким сім’ям сплачувати єдиний соціальний внесок», – додала посадовець.

Відомо, що у попередні терміни була лише одна норма, яка не надавала право сім’ям на призначення житлової субсидії – дороговартісні покупки на суму, яка одноразово перевищувала 50 тис. грн. На сьогодні розширено спектр цих умов, за яких субсидія не призначається.

«Тепер до уваги беруться не тільки витрати на суму понад 50 тис. грн, а й реєстрація права власності. Якщо будь-хто з членів сім’ї набув право власності на житловий будинок або на земельну ділянку, вартість яких перевищує 50 тис. грн, такі сім’ї також втрачають право на житлову субсидію. Є багато сімей, які набувають право власності відповідно до спадкових законів – якщо будь-хто з родичів помер, – вони втрачають право на субсидію. Щоправда, для них можливе надання субсидії за рішенням комісії», – додала Л.Дронь.

Вона також повідомила, що органи соцзахисту Львова вже отримали зміни до програмного забезпечення і планують до кінця червня призначити житлові субсидії сім’ям, які мають таке право з 1 травня 2018 року.

До 1 травня у Львові житлові субсидії отримували понад 130 тис. сімей.

 

Коментарі

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss