* РБК — новости

* *

Главная Новости

Весільний букет – символ кохання!

Опубликовано: 21.10.2018

видео Весільний букет – символ кохання!

Коля Веремко -Три троянди- Українська пісня (lyric відео)

Весілля – це свято, що вимагає ретельної підготовки. Щоб цей день став незабутнім, повинно бути заздалегідь продумано все до дрібних деталей - місце проведення, список гостей, тамада, програма святкування, вбрання нареченого, нареченої та гостей. Необхідний традиційний аксесуар нареченої – це букет квітів.Варто зазначити, що образ нареченої з букетом квітів став традицією. Ця традиція прийшла до нас із Заходу. За звичаєм, букет для нареченої повинен вибрати наречений і подарувати його в день весілля.

Букет нареченої - це невеликий букет квітів круглої або овальної форми. Оригінально буде виглядати букет нареченої, оформлений як кошик або гроно. Колір букета має символічне значення. Білий букет символізує ніжність, чистоту і невинність.


Руслана отримала від Каті Осадчої фату й весільний букет

Рожевий букет - романтичність, молодість, чутливість і наївність.

Кремовий колір букета - спокійний і стриманий, він символізує затишок і надійність відносин. Червоний букет - символізує пристрасть і кохання.

Червоний букет створює оригінальний і яскравий контраст з білим платтям нареченої, підкреслює її індивідуальність.


Коля Веремко - Три троянди (lyric відео)

При виборі букета квітів колір плаття повинен враховуватися в кожному разі. Варто відзначити, що весільний букет жовтого кольору не користується особливою популярністю у Львові, тому що вважається, що жовтий - колір розлуки. У Європі ж цей колір - символ золота, багатства і процвітання, тому букети з жовтих квітів досить популярні.

Букет нареченої замовляють у салоні квітів заздалегідь, а купують в день весілля. Квіти неодмінно повинні бути свіжими. Весільний букет зазвичай складають з лілій, троянд, хризантем, гербер. Не підійдуть для виготовлення букетів нареченої нарциси, гладіолуси, камелії.

Наречені знають, що букет нареченої - символ кохання. Якщо після весілля його шкода викидати, то можна його зберегти. Для цього загорнений у папір букет підвішують сушити на 1- 4 тижні в сухому темному приміщенні стеблами вгору.

Букет краще збережеться в приміщенні з більш високою температурою. Після висушування букета його варто поставити в гарну вазу. Тоді цей букет стане витонченою деталлю інтер'єра, і щораз , дивлячись на нього, ви будете згадувати день весілля.

Вам потрібно замовити букет нареченої в Києві? Тоді відвідайте сайт весільної майстерні bantyk.com.ua. Професіоналізм майстрів та яскраві ідеї зроблять ваше весілля неперевершеним!

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss