* РБК — новости

* *

Главная Новости

Подорож за кордон власним авто: перелік необхідних документів

Опубликовано: 21.10.2018

видео Подорож за кордон власним авто: перелік необхідних документів

Senators, Governors, Businessmen, Socialist Philosopher (1950s Interviews)

Подорожі – це те, що розвиває, надихає і дарує такий необхідний позитивний заряд для життя. Але іноді відпочинок, може зірватись тільки тому, що доведеться їздити міським транспортом з валізою, яка іноді більша за самого туриста. Тому коли є можливість їздити автомобілем, то чому б нею не скористатись? Варто лише пам’ятати, що авто фактично як і ми, не може от так просто перетнути кордон до країн Європи без обов’язкових документів.Тож, коли виникла ідея подорожувати автомобілем, насамперед треба ознайомитись з необхідним переліком документів без яких машина не зможе «супроводжувати» нас Польщею, Бельгією, Чехією тощо.  

Не варто відноситись до подорожі легковажно, тому, що це може закінчитись плачевно. Розпочавши збирати документи на машину, спершу потрібно пам’ятати про страхівку, без якої в’їзд за кордон на автомобілі заборонений. Страховий поліс Green Card, допоміг уже не одному туристу при ДТП з громадянами іноземних держав вирішити проблемну ситуацію. Купити страхівку проблеми не буде, адже для зручності її можна придбати як на кордоні так і перед виїздом. Страхівка діє весь час перебування машини у Європі. Мінімальна сума, на яку потрібно страхуватись – 30 тисяч євро.


Wealth and Power in America: Social Class, Income Distribution, Finance and the American Dream

Не менш важливим аспектом, який потребує уваги – це невиплачений кредит за дану машину. Для того, аби поїхати за кордон, необхідно звернутись в банк і взяти дозвіл на виїзд в Європу. А якщо машина позичена у друзів чи знайомих, тоді без довіреності немає куди їхати, адже такий подорожуючий може викликати підозри щодо кримінальної діяльності. Також в цьому випадку не треба забувати про генеральне доручення і техпаспорт, що видається для людини, яка тимчасово користується автомобілем.

Задля уникнення небажаних проблем, люди, які зібрались «покорити» країни Європи розробляють план поїздки. І мережа Інтернет допоможе спланувати маршрут і обрати оптимальне для себе місце перебування, а саме бронювання готелю, варто зауважити, що це є необхідним для отримання візи. Також при оформленні візи досвідчений турист складає маршрутний лист з місцем свого перебування за час подорожі, де безпосередньо вказуються дати. Тому що це є важливим аспектом, при процесі оформлення візи.

Якщо в план подорожі входить декілька країн Європи, потрібно оформити візу тієї країни, де подорож триватиме найбільше, а якщо час розподілений порівну, тоді необхідна віза країни, з якої, власне, розпочинатиметься подорож. А якщо в переліку є країна, яка не входить в зону Шенген, тоді варто відкривати ще одну візу для цієї країни. Коли ж країна Шенген і країна, що не входить в Шенген простір перемежовуються, в такому випадку знадобиться багаторазова шенген віза .

Нагадаємо, щоб отримати візу необхідно мати: паспорт і його копію, візову анкету, фото 3,5х4,5 см., підтвердження на володіння особистими коштами, які турист зможе потратити під час подорожі, довідка з місця роботи, медичне страхування і підтвердження броні в готелі. Хто ж подорожує вперше, з більш детальними списками зможе ознайомитись на сайті посольства.

Підготувавши всі потрібні документи для подорожі власним автомобілем в країни Шенген, можна сміливо вирушати до красивих та мальовничих краєвидів, до споруд,  які славляться великою історією, та зрештою, до цікавих і незабутніх емоцій. 

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss
Не могу соединиться с MySQL.