* РБК — новости

* *

Главная Новости

БЕЗВІЗ: яку страховку оформляти в подорож, страховка під час безвізового режиму

Опубликовано: 21.10.2018

Безвізовий режим позитивно вплинув на українців, які планували планували в Європу, але ніяк не могли наважитись перетнути кордон з метою туризму. Адже багатьох зупиняв процес оформлення туристичної візи.

11 червня 2017 року – дата, коли всі були задоволені, що нам відкрили двері до Європи. І тепер можемо, безперешкодно здійснювати поїздки за кордон з метою туризму. Основна вимога – біометричний паспорт.

Але це не єдиний документ, який потрібно мати при перетині кордонів. Також необхідні: кошти на відпочинок, бронь готелю, зворотні квитки на літак/потяг/автобус, якщо Ви їдете за кодон не власним транспортом + страховка. Про останнє ми і поговоримо в даній статті.

Яку страховку потрібно купувати, відправляючись в подорож і як зекономити на страховому полісі?

Туристичні фірми свідчать про те, що попит на курорти, в які не потрібно оформляти візу, росте. Люди користуються пропозиціями Раннє бронювання турів. Це позитивно впливає на ріст туристичного страхування, в свою чергу.

Але водночас, страхові компанії побоюються того, що туристи при самостійно спланованій подорожі не оформлятимуть страховки. Раніше, коли потрібно було оформляти туристичну візу, страховка була обов’язковою при подачі документів. Тепер перевіряти чи є страховка, чи немає ніхто не буде. А це означає, що туристи можуть зекономити. Але чи варто економити на страхуванні?

Така економія може дуже дорого обійтись туристам. Адже в разі чого, медичні послуги за кордоном не з дешевих.

Звичайно, краще б не ставалось таких ситуацій. Але дорогу передбачити не можливо, під час подорожі може трапитись різне.

Часто туристи обмежуються стандартною страховкою, не цікавлячись навіть тим, що покриває страхова компанія. І дарма.

Варто звертати увагу на те, куди Ви їдете і що ймовірно може бути (активне проведення часу, екскурсії, гірський відпочинок, морський відпочинок тощо). Часто туристи хочуть включити в договір затримку авіарейсу чи втрату багажу.

Для декого страховка – це обов’язковий документ з мінімальним покриттям, а дехто звертає увагу на все, що з ним може статися під час подорожі і включає це в договір з страховою компанією. 

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss