* РБК — новости

* *

Главная Новости

Як вибрати фільм для першого побачення

Опубликовано: 21.10.2018

видео Як вибрати фільм для першого побачення

Райское место (5 серия)

Адам Сендлер, Райан Гослінг, Квентін Тарантіно і ще парочка людей точно не допоможуть хлопцям дістатися до другого побачення.


ЧОТКИЙ ПАЦА: ПЕРШИЙ ПОЦІЛУНОК

При всій банальності побачення в кіно — це зручно. По-перше, відміряних на нього трьох-чотирьох годин близько двох вам взагалі не доведеться розмовляти, а потім відразу знайдеться принаймні одна тема для розмови. По-друге, в темному залі можна дозволити собі трохи більше, ніж у парку. Як мінімум, непомітно втекти, якщо все піде не так.


Певица (31 серия)

Втім, і тут легко зганьбитися, адже головне в кінотеатрі все ж кіно. Трохи нижче — 10 видів фільмів, які можуть перетворити побачення з дівчиною в хоррор.

1. Фільми з дуже привабливими акторами

Вас і так будуть порівнювати з колишніми, хлопцями подруг і колишніми хлопцями подруг. І якщо в цій сутичці у вас є надія, Майкл Фассбендер і Бредлі Купер можуть не залишити шансу.

Ви можете бути нескінченно впевнені в собі, поки Райан Гослінг в блискучих туфлях не скаже вашій дівчині, що тільки невдахи одягаються в GAP і п’ють коктейль в барі через трубочку, а носити кросівки дозволено одному Стіву Джобсу.

2. Фільми з ідеальними героями

Щоб не зіткнутися з синдромом завищених очікувань, на всякий випадок виключіть фільми з благородними, інтелігентними і щедрими героями, навіть якщо ви поголилися, прийшли на побачення з квітами і купили квитки за свій рахунок. Іншими словами, можна відразу викреслити половину фільмів з Коліном Фертом і згадати про комедіях з Саймоном Пеггом або Беном Стіллером. Так навіть від невдалого побачення буде користь: як мінімум, ви навчитеся викручуватися з ідіотських ситуацій.

3. Фільми з великою кількістю постільних сцен

Той випадок, коли не потрібно йти на «50 відтінків сірого», навіть якщо це останнє кіно на землі. Намагайтеся уникати фільмів, які змусять дівчину відчувати себе некомфортно, і приготуйтеся до того, що саме інтимне на цьому побаченні — ділити один попкорн на двох.

4. Фільми з субтитрами

Також відомі як головні вбивці романтики. По-перше, з субтитрами найчастіше показують документальне або немасове кіно з фестивалів. Немає ніякої впевненості, що ваша супутниця відреагує на нього як Джулія Робертс на оперу в «Красуні».

По-друге, з останнього ряду (данина класиці) майже нічого не видно, і вам доведеться весь фільм жмуритися і обливатися сльозами, як під час перегляду «Хатіко». У третіх, щоб не упустити нічого важливого, ви будете постійно дивитися на екран, а коли вмикають світло, ризикуєте виявити поряд порожнє крісло.

5. Мелодрами

В ідеальному світі дівчина починає плакати, а ви зі словами «ну-ну» простягаєте їй хустку. В реальності вона може завчасно дізнатися, що ви теж пускаєте сльозу над екранізаціями Ніколаса Спаркса, і трохи зненавидіти вас за свій червоний ніс і зіпсований макіяж.

6. Агресивні фільми

Передбачається, що саме на перших побаченнях почнуть формуватися спільні спогади і жарти, зрозумілі тільки вам. Думаю, ви навряд чи хочете, щоб вони були пов’язані з тим, як у фільмі Тарантіно комусь вибивають мізки.

7. Фільми зі складним сюжетом

Побачення в кіно — це ще й тест, наскільки ви підходите один одному емоційно і інтелектуально. Перевірки не вийде, якщо після перегляду ви обидва не зможете сказати нічого, крім «що це було?».

Небезпечно йти не тільки на Девіда Лінча або Ларса фон Трієра, але і на фільми на кшталт «Початку» або «Прибуття». Сценарій повинен бути таким, щоб ви могли легко відволіктися, а потім продовжити з будь-якого місця і підхопити сенс.

8. Довгі фільми

Навряд чи «Врятувати рядового Райана» врятував хоча б одне побачення в історії людства. Вибирайте, що в районі півтора-двох годин, інакше дівчина може втомитися від вас ще до того, як ви розповісте, як у вас справи на роботі.

9. Фільми улюблених режисерів

Якщо до моменту першого побачення у вас більш серйозні стосунки з Вуді Алленом, ніж з дівчиною, то не поспішайте їх знайомити. В кінці кінців, ви навряд чи будете готові дізнатися, що «Мачете вбиває» подобається їй більше «Магії місячного світла».

10. Фільми з Адамом Сендлером

Чи потрібно говорити щось ще?

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss