* РБК — новости

* *

Главная Новости

Кладка цегли

Опубликовано: 21.10.2018

видео Кладка цегли

Кирпичная кладка методом вприсык - [© masterkladki]

Кладка цегли одна з найбільш відповідальних робіт у будівництві гаража . Стіни важко буде переробити на відміну, наприклад від даху гаража , тому бажано щоб кладку виконував висококваліфікований муляр. Але муляр не працює самостійно йому потрібні підсобники, яких теж треба наймати або самому «найнятися» у підсобники. Також можна найняти бригаду будівельників, але гарна бригада обійдеться дорого а подешевше, якість буде не дуже і звичайно завжди бувають винятки. Оптимальний варіант це найняти муляра і допомагати йому, так можна повністю контролювати процес побудови. Якщо ж у Вас є досвід кладки цегли, то покласти цеглу можна самостійно.Перш за все, треба мати необхідні інструменти для контролю кладки, так як кладка повинна бути рівною і строго перпендикулярна землі, що вимагає постійного контролю на кожному ряді кладки цегли. Перевірку та контроль проводять відповідними інструментами: ватерпас, шнур або виска, рівна рейка.


КЛАДКА СТЕН ИЗ КИРПИЧА

Ширина швів зазвичай становить близько 1 см, і заповнюються цементним розчином.

У більшості випадків склад розчину можна взяти такий:

3 відра піску.

1 відро цементу 400М.

Вода.

Для швидкої та зручної кладки необхідно щоб поблизу муляра завжди знаходилися цеглини, розчин зазвичай подаю в невеликій тарі. Для цього необхідно постійно коригувати розташування «будівельних козлів», підмостків або будівельних лісів. Підсобники повинні забезпечувати безперервну подачу розчину і цегли.


Як будують будинок з цегли ? Кладка кутів. Мурівка стін та перегородок.

Кладка зазвичай починається з кутів будівлі, в даному випадку гаража. Спочатку зводяться кути, потім йде кладка між ними. Цеглини при кладці обов’язково повинні бути зміщені щодо нижнього ряду, приблизно на чверть своєї довжини. Один з варіантів виконання цегляної кладки кута зображений нижче на фото.

Цегла може укладається різними способами, зазвичай це в підлогу цеглини і в одну цеглину. При кладці в одну цеглину, товщина стіни виходить дорівнює довжині цегли, а при кладці в підлогу цеглини дорівнює ширині цегли.

Розчин наноситься на поверхню місця кладки і збоку цегли, після чого цегла укладається на це місце, всі шви повинні бути заповнені розчином . Рівність кладки цегли найкраще контролювати за допомогою нитки натягнутою між двома вже зведеними кутами яка повинна знаходиться на рівні кладки ряду цегли і поступово нитку треба піднімати на кожен наступний ряд кладки.

По мірі кладці можна зробити, одну або декілька перев’язок, уклавши  ряд цеглин перпендикулярно стіні.

Для «підгону» цегли до необхідного розміру (іноді потрібно пів цегли або чверть і т.д.) використовуйте молоток-кирку, подряпав цеглу з двох сторін в необхідному місці, рубають киркою і цегла легко відламуються.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss