* РБК — новости

* *

Главная Новости

Креативний викуп нареченої в стилі даі

Опубликовано: 21.10.2018

Існують спеціальні агентства і організації, які допоможуть вам втілити в життя всі ваші ідеї щодо весільної церемонії. Але так трапляється, що у молодих повно енергії, креативних ідей, але на професійно навчених людей просто не вистачає коштів. Адже зробити красиве весілля - задоволення не з дешевих.

Найперша частина весілля - це викуп. Ось саме про його організації і піде мова в цій статті. Відмінною ідеєю, яку неважко втілити в життя, стане викуп нареченої в стилі ДАІ. Особливо добре буде виглядати, якщо професія молодят пов`язана з поліцією або транспортом. Хоча цей факт не обов`язково брати до уваги, такий сценарій викупу відмінно підійде і просто веселою, оригінальною парі, і припаде до душі усім присутнім гостям.


Викуп нареченої. by profi.te.ua

Атрибути для викупу

Для того щоб організувати викуп нареченої в стилі ДАІ, вам знадобиться:

форма даішників; свисток співробітника ДАІ; смугастий жезл; права водія; ну і, звичайно, головний весільний реквізит - це ваша фантазія і присутність веселих гостей з хорошим почуттям гумору.

Все перераховане вище є головними атрибутами для того, щоб провести викуп нареченої в стилі ДАІ. Можливо, у міру підготовки до свята вам знадобиться ще щось, але це вже залежить тільки від ваших ідей і бажань.

сам викуп

Одягнувши на себе форму даішника, свідок чекає приїзду жениха біля воріт будинку нареченої. Помітивши його кортеж, свідок має зупинити його помахом жезла (його дуже легко зробити самостійно, за допомогою білого картону і чорної фарби). Далі подружка нареченої звинувачує свиту нареченого в перевищенні швидкості (можна також виготовити знак обмеження, використовуючи картон і фарби). Потім інспектор повинен перевірити нареченого на наявність алкоголю в крові (і в машині!). На землю кладуть мотузку, товсту нитку, гумку і пропонують нареченому приступити до проходження тесту. Йому зав`язують очі, і якщо жених хоч трохи оступиться, інспектору ДАІ друзі нареченого або свідок дають "хабар". Це можуть бути гроші, алкоголь, цукерки. Головне - задобрити даішника, щоб той не забрав у нареченого права і не відправив його додому. Далі інспектор просить нареченого скласти іспити на права. Права не прості, а на ідеальний шлюб і красуню дружину. Випробування можуть бути самими різними:

- сказати лагідні слова для своєї нареченої;

- скласти пісні або вірші на викуп для своєї майбутньої дружини;

- перевірка фізичної підготовки нареченого, його інтелектуально розвитку;

- дуже популярний конкурс, який покаже, яка пам`ять у нареченого. Потрібно написати різні цифри, які щось значать в житті молодих, і показати їх нареченому. Його завдання - згадати, про що говорить те чи інше число. Можна придумати ще кілька аналогічних випробувань для нареченого, щоб той міг отримати права на ідеальний шлюб і красуню дружину. Як тільки молодий здасть всі іспити, йому потрібно урочисто вручити права і пропустити його до майбутньої дружини.

Банальність - не в моді

Викуп нареченої в стилі ДАІ - це веселий, яскравий і незабутній момент в найголовніший день вашого життя, в день вашого весілля. Не бійтеся оригінальності, будьте креативними, і тоді день створення вашої родини залишиться в пам`яті у всіх запрошений гостей!

Статті за темою "Креативний викуп нареченої в стилі даі"

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss