* РБК — новости

* *

Главная Новости

Як видалити фарбу для волосся з шкіри

Опубликовано: 08.10.2018

видео Як видалити фарбу для волосся з шкіри

Як зберегти красу шкіри і волосся під час опалювального сезону

Фарба для волосся часто забарвлює шкіру уздовж лінії росту волосся і на руках. Це може статися, навіть якщо вжити заходів обережності. Однак, більшість фарб можна видалити зі шкіри, використовуючи декілька побутових предметів. Ось кілька різних методів, які варто спробувати.


Територія обману. Як правильно обрати зубну пасту та небезпечні фарби для волосся

Кроки

Метод 1 з 6: Миючий засіб

1

Нанесіть невелику кількість рідкого миючого засобу на пляму. Потріть пофарбований ділянку пальцями, використовуючи приблизно 1 ч.л. (5 мл) рідкого миючого засобу або прального порошку. Використовуйте засіб без барвників та ароматизаторів, щоб не викликати подразнення шкіри. Тримайте миючий засіб подалі від очей. Зверніть увагу, що цей спосіб краще підійде для рук, а не особи, так як шкіра на обличчі більш чутлива і може реагувати на миючий засіб. Використовуйте більше або менше миючого засобу, залежно від розміру плями.


ЗНОВУ КЛІЩІ!!! Як витягнути КЛІЩА в Домашніх Умовах

2

Зволожите ділянку теплою водою. Змочіть чисту ганчірку в теплій воді і промакніте пляма фарби. Ви також можете нанести воду пальцями, потримати пляма під водопровідних краном або промакнуть вологим ватним диском.

3

М`яко потріть. Акуратно потріть пляму ганчіркою або ватним диском, поки воно не зникне. Враховуйте, що цей спосіб добре справляється з більш слабкими барвниками і може не вивести сильну фарбу або фарбу, яка залишалася на шкірі протягом тривалого періоду часу.

4

При необхідності повторіть. Якщо пляма зникає, але не вивелося повністю, видаліть залишки додатковою кількістю миючого засобу. Якщо після першої спроби пляма зовсім не змінилося, краще спробувати інший спосіб видалення фарби для волосся.

Метод 2 з 6: Сода

1

Змішайте в рівних частинах соду і рідкий миючий засіб. Змішайте 2 ч. Л. (10 мл) соди з 2 ч. Л. (10 мл) рідкого миючого засобу або прального порошку. Перемішайте добре, щоб інгредієнти повністю об`єдналися. Сода абразивна і видаляє мертві клітини шкіри, пофарбовані фарбою для волосся. Миючий засіб залучає на поверхню молекули фарби і очищає шкіру. По можливості використовуйте миючий засіб без барвників та ароматизаторів, щоб не викликати подразнення шкіри. Не наносіть біля очей. Найбезпечніше не використовувати цю суміш на обличчі.

2

Потріть пофарбований ділянку сумішшю. Використовуйте для цього ватний диск і втирайте суміш круговими рухами. Очищайте, злегка натискаючи. Використовуйте більше або менше суміші соди, в залежності від розміру плями. Протирайте протягом 30-90 секунд. Зупиніться, якщо ви відчуваєте поколювання, печіння, свербіж або інші ознаки подразнення. Ви також можете використовувати ватяний тампон або чисту ганчірку замість ватного диска.

3

Змийте теплою водою. Після очищення пофарбованої шкіри содою протріть її чистою вологою ганчіркою, щоб повністю видалити розчин. Можливо, вам буде легше промити шкіру під проточною водою. Якщо ви вирішили вчинити саме так, акуратно потріть шкіру пальцями, щоб видалити суміш соди.

4

При необхідності повторіть. Якщо пляма зникає, але не вивелося повністю, видаліть залишки додатковою кількістю соди. Якщо після першої спроби пляма зовсім не змінилося, краще спробувати інший спосіб видалення фарби для волосся.

Метод 3 з 6: Зубна паста

1

Нанесіть на пляму зубну пасту. Нанесіть її пальцями або чистим ватяним тампоном. Охопіть всю область плями. Використовуйте стільки зубної пасти, скільки потрібно, щоб повністю покрити пляму тонким шаром. Ви можете використовувати зубну пасту не тільки на руках, але і на обличчі. Зубна паста це м`яке абразивну речовину, здатне зішкребти мертві клітини шкіри з фарбою. Після видалення мертвих клітин шкіри ви побачите новий, чистий шар. Підійде будь зубна паста, але найкраще очистить та, до складу якої входить сода, так як її гранули більшими.

2

Акуратно втирайте зубну пасту протягом 30-60 секунд. Акуратно масажуйте круговими рухами пофарбований ділянку із зубною пастою протягом хвилини, використовуючи ватяний тампон або ватяний диск. Ви можете також втирати зубну пасту в пляму кінчиками пальців.

3

Змийте теплою водою. Після очищення шкіри зубною пастою обережно промийте її теплою водою, поки не залишиться слідів зубної пасти. Можливо, вам доведеться стерти зубну пасту під час промивання руками або чистою ганчіркою.

4

При необхідності повторіть. Якщо пляма зникає, але не вивелося повністю, видаліть залишки додатковою кількістю зубної пасти. Якщо після першої спроби пляма зовсім не змінилося, краще спробувати інший спосіб видалення фарби для волосся.

Метод 4 з 6: Вазелін

1

Втирайте в пляма вазелін. Нанесіть на пофарбовану шкіру невелику кількість вазеліну і масажуйте круговими рухами. Продовжуйте, поки не помітите, що пляма починає стиратися. Вазелін є безпечним засобом для використання на обличчі і руках, але ви все одно повинні стежити, щоб він не потрапив в очі. Ви можете втирати вазелін пальцями, але краще використовувати ватяний тампон або ватяний диск, так як фарба може перейти на пальці при безпосередньому контакті з барвником. Однак якщо вазелін вбирається в вату, використовуйте ваші пальці.

2

Зітріть його чистою ганчіркою. Як тільки вазелін почне забарвлюватися, зітріть його з шкіри вологою чистою ганчіркою. Якщо пляма віддалилося, ви закінчили.

Якщо пляма стало світліше, продовжуйте очистку.

3

Нанесіть вазелін на пляму і залиште. Нанесіть вазелін на пофарбований ділянку шкіри ватним диском або пальцями. Залиште на плямі на ніч. Якщо ви боїтеся, що за ніч фарба забарвити простирадла, оберніть ділянку шкіри дихаючими, бавовняними бинтами. Ви також можете надіти гумові рукавички, якщо плями на руках.

4

Зітріть вранці. Використовуйте чисту, мокру ганчірку, щоб акуратно видалити вазелін і барвник з шкіри. Якщо фарба не пішла повністю, спробуйте інший спосіб.

Метод 5 з 6: Дитяче масло

1

Втирайте в пляма щедрий шар дитячого масла. Нанесіть дитяче масло на пляму пальцями. Ви також можете нанести масло ватним диском, ватним тампоном або чистою ганчіркою. Нанесіть достатню кількість масла, щоб покрити пляму, але стежте, щоб масло не розтікався по всій шкірі. Слідкуйте, щоб дитяче масло не потрапило в очі.

2

Залиште його на ніч. Залиште дитяче масло на шкірі на 8 годин або на ніч. Якщо ви боїтеся, що за ніч фарба забарвити простирадла, оберніть ділянку шкіри дихаючими, бавовняними бинтами.

Ви також можете надіти гумову рукавичку, якщо пляма на руці. Бажано покрити пляму дихаючим матеріалом, наприклад, бавовною, а не пластиком. Пластик шкідливий, тому його не слід використовувати під час сну.

3

Змийте теплою водою на наступний день. Акуратно промийте ділянку під проточною, теплою водою, очищаючи пальцями або ватяним тампоном. Можливо, вам доведеться використовувати трохи мила або шампуню, щоб видалити масло з поверхні шкіри. Фарба повинна змитися разом з маслом. Якщо цього не сталося, можливо, вам слід спробувати інший спосіб видалення фарби для волосся.

Метод 6 з 6: Рідина для зняття лаку для нігтів

1

Змочіть ватяний тампон в рідині для зняття лаку. Змочіть ватяний тампон або ватяний диск в рідині для зняття лаку на основі ацетону. Злегка відіжміть пальцями, щоб видалити надлишки. Ацетон в рідині для зняття лаку може бути дуже абразивним і видалить пофарбовані, мертві клітини шкіри, виводячи барвник на поверхню. Тримайте рідина для зняття лаку подалі від очей. Зверніть увагу, що цей метод не безпечний для використання на чутливій шкірі обличчя, його краще використовувати для видалення фарби для волосся з рук.

2

Протріть пляму рідиною для зняття лаку кілька разів. Акуратно протріть пляму круговими рухами. Протріть пляму кілька разів, але не тріть його і не замочуйте в ацетоні. Ви повинні майже відразу зауважити, що фарба виходить на поверхню. Якщо це не відбувається, то рідина для зняття лаку не здатна впоратися з вашою фарбою для волосся.

3

Добре змийте. Ретельно промийте цю ділянку під прохолодною або теплою водою, щоб змити всі сліди рідини для зняття лаку. Якщо залишилися сліди фарби, спробуйте інший спосіб видалення плями.

Поради

Для максимальної ефективності видаляйте фарбу з шкіри якомога швидше. Чим довше вона на шкірі, тим важче буде її вивести. Якщо ці способи не допомогли, проконсультуйтеся з вашим перукарем або дерматологом, які зможуть вам порадити кращий засіб для видалення хімічного барвника з шкіри.

Попередження

Всі ці кошти можуть викликати роздратування, якщо потраплять в очі. Негайно промийте очі водою, якщо яке або з коштів випадково туди потрапило. Якщо в процесі застосування будь-якого з описаних в цій статті коштів, ви відчули поколювання, печіння або подразнення, негайно промийте цю ділянку водою.

Що вам знадобиться

Ватні тампони або ватяні диски Чисті ганчірки Бавовняні бинти Одноразові рукавички Вода Рідкий миючий засіб Сода Зубна паста Вазелін Дитяче масло Рідина для зняття лаку

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Федеральное агентство по туризму
Сафонов Олег Петрович

Украинские новости информационное агентство
© UNIAN.NET, 1998 - 2017 Все права соблюдены. Согласно статье 26 Закона Украины "Об информационных агентствах" право собственности на продукцию информационного агентства охраняется

Донецкое агентство новостей
Декабрь 14, 2018 12:25 Фото: Минкультуры ДНР. Донецк, 14 дек – ДАН. Почти 3800 человек за три с лишним месяца посетили в Донецке выставку «Великая Отечественная война в цифрах и фактах», посвященную

Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Державному агентстві резерву України, Міністерство економічного розви
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ 24.09.2012  № 1041 Зареєстровано в Міністерстві |юстиції України 9 жовтня 2012 р. за № 1703/22015 Про затвердження Порядку організації та проведення

Сегодня в Информагентстве «НАШ ПРОДУКТ» состоялся круглый стол на тему: «Каков диагноз больничных касс?»
04 ноя 2010, 17:28    admin 0 комментариев    2 396 просмотров Участники мероприятия активно обсуждали вопросы создания больничных касс в Киеве с начала 2011 года, откуда

Федеральное агентство по рыболовству
  Официальное наименование Федеральное агентство по рыболовству   Официальное сокращенное наименование Росрыболовство   Действует на основании Положения, утвержденного Постановлением

15 лучших печатных реклам 2013 года
Креативные агентства разрабатывают огромное количество разных рекламных кампаний: одни удивляют своей оригинальностью и свежими идеями, другие — шокируют эпатажными образами. Но несмотря на разнообразие

Совместный проект Профессионалов.ru и "Секрета Фирмы" - "Банк решений". Кейс четырнадцатый - "Сеть без дыр"... — Бизнес-клуб
Уважаемые профессионалы, чуть более года назад мы запустили совместный с ведущим деловым журналом «Секрет Фирмы» проект по решению задач из реальнойбизнес-практики «Банк решений». Многие из вас уже успели


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss