* РБК — новости

* *

Главная Новости

Первые Киевские государственные курсы иностранных языков

Опубликовано: 08.10.2018

видео Первые Киевские государственные курсы иностранных языков

English Speaking Club for Kids. Chernihiv. 2015. Yes Studio.

Бажаєте вільно і впевнено спілкуватись іноземною мовою?

Тоді Вам до нас!


ЧНПУ TV/ Первые Киевские Государственные Курсы Иностранных Языков

Перші Київські Державні Курси Іноземних Мов пропонують вам незабутню подорож у світ мов та різних культур за доступними цінами.

Протягом більше півстоліття ми навчаємо наших студентів почувати себе комфортно, розмовляючи іноземною мовою. Наші методики викладання поєднують у собі власний багаторічний досвід та новітні зарубіжні розробки. Ми не боїмося експериментувати, адже головне наше завдання – зробити Ваше навчання цікавим та результативним, навчити Вас без проблем говорити, розуміти та писати іноземною.


Клим Жуков и Александр Скробач о происхождении Украины, часть 5

Наші викладачі – висококваліфіковані фахівці своєї справи, які стануть вашими справжніми друзями та помічниками у вивченні іноземних мов. Ми надаємо великого значення особистому підходу до кожного студента, його мовного та особистого розвитку. Щоб викладач міг зацікавити вас, ми піклуємося про його особисте та професійне удосконалення, забезпечуємо їм стажування закордоном.

Приємно відмітити, що нас обирають не тільки тисячі студентів зі всієї України, а й такі серйозні структури як Державна податкова інспекція, Верховна Рада, Рахункова палата, Кабінет міністрів, Міністерство Юстиції та інші.

Спеціально для вас ми розробили гнучку систему навчальних програм, кожна з яких покликана в найбільш зручних для студента умовах навчити його іноземній мові.

Наша базова програма розрахована на 2 роки (4 семестри, семестр – 4,5 місяці) та призначається для слухачів із або з різною мовною підготовкою. Це вечірні заняття по 3 або 4 академічні години два рази на тиждень.

Для осіб молодше за 14 у нас відкриті спеціалізовані програми для дошкільнят, дітей молодшого шкільного віку та підлітків.

Ми також пропонуємо групи інтенсиву, вихідного дня, індивідуальної форми навчання, бізнес-англійська, корпоративні (на території замовника).

Якщо ви вже вивчали мову та хотіли б підтримати її, поглибивши свої розмовні навички, то наш «Розмовний клуб» саме для вас. Ваше слабке місце граматика? І для таких випадків у нас діють «Консультативні групи».

Як ми навчаємо?

Більш ніж 50-річний досвід успішного навчання студентів дозволив нашим викладачам розробити дієву комплексну програму. Вона дає змогу вам:

-вільно спілкуватися іноземною мовою на найпоширеніші та важливі теми;

-опанувати та засвоїти граматику та лексику;

-навчитися не тільки чути, але і розуміти свого іноземного співрозмовника;

-подолати мовний бар’єр;

-навчитися грамотно виражати свої думки іноземною мовою на письмі;

-вдосконалити свої соціальні навички та уміння;

-розширити свій світогляд.

Наш базовий курс розрахований на два роки, тобто 4 семестри (семестр – 4,5 місяці). 1,5 роки матеріал подається циклічно, останні півроку розраховані на удосконалення набутих знань та навичок.

1-2 рази на місяць ми проводимо тестування наших слухачів. Так викладачі розуміють, які елементи потрібно повторити або ще раз прояснити. У кінці кожного семестру студенти складають письмовий та усний залік.

У фіналі 4 семестру наших студентів чекає усний та письмовий екзамен. За його результатами ви отримуєте свідоцтво про рівень, що відповідає європейським стандартам В1 або В2, в залежності від успішності здачі іспиту. Після кожного семестру, за бажанням, Ви також можете здати екзамен та отримати свідоцтво відповідного рівня (А1, А2, В1, В2).

Для тих, хто бажає вдосконалити свій базовий рівень по закінчені основного курсу ми пропонуємо групи просунутого рівня навчання.

Свідоцтво є офіційним підтвердженням вашого вивчання іноземної мови. Разом із надбаними у нас знаннями Ви підвищуєте свою конкурентоспроможність на ринку навчання та праці, зможете спілкуватись з колегами та однолітками з різних куточків світу, комфортно почуватись на семінарах та тренінгах за кордоном, під час відпустки та подорожей.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss