* РБК — новости

* *

Главная Новости

“Повелася” на дитячий плач: лучанка розповіла, як її ошукали

Опубликовано: 08.10.2018

Лучанка подала в інтернеті оголошення про продаж батьківської хати на Ратнівщині і навіть подумати не могла, що може стати жертвою афери. Звичайне оголошення зі звичайним текстом не одразу привернуло увагу любителів легких грошей. Адже на OLX «висіло» давно.

Про це розповідає Район.Луцьк .

Увечері Наталії зателефонували з невідомого номера. Назвавшись Максимом, чоловік сказав, що він із Криму і дуже хоче купити будинок під дачу поблизу кордону. У планах – якийсь бізнес, тому насамперед важлива локація. Чоловік наголосив, що життя в рідному місці неможливе, тому дуже хоче в Україну. Додав, що зараз він вирішує свої нагальні справи у Херсоні й уже завтра забере сім’ю із Криму.

Наступного дня Максим зателефонував Наталії о сьомій годині ранку і попередив, що вони не змінили планів і уже доїжджають до кордону.

«Через годину зателефонував знову. Попросив повнити номер мобільного телефону на 1200 гривень. Нібито усі його гроші – у доларах, а йому потрібно дати хабар на кордоні. Цю суму з мобільного він якось мав перевести митнику. Переконував, що той боїться брати в доларах, бо нещодавно була перевірка. Гроші потрібно було заплатити за двох дорослих, бо якісь проблеми виникли із заповненням декларації. Банкомата поблизу нібито немає. Максим мав повернути мені усю суму, як тільки добереться до найближчого міста. І, можливо, я б йому не повірила, як би у слухавці не чутно було плач маленької дитини, яка, за словами чоловіка, дуже втомилася в машині. Оце і викликало співчуття», – розповідає Наталія.

Тоді жінка поповнила номер мобільного митника на суму 1200 гривень. Номер продиктував Максим.

«І знову подзвонив клієнт на наш будинок. І знову дитинка плакала у слухавці. Максим благав у мене ще одну тисячу гривень. Нібито у нього вимагають ще по 500 гривень за кожну дитину. Але я попросила, щоб його знайомі із Криму перевели мені 200 доларів, тоді я з цих грошей і скину. Приходить мені смс-повідомлення , у якому йдеться про те, що на мою картку здійснено переказ грошей, але у зв’язку з тим, що переказ з окупованої території, я отримаю його через три доби. Коли я перетелефонувала у Приватбанк, мені сказали, що банк не надсилає смс з таких номерів. І ніякого переказу, звісно, мені не було», – каже співрозмовниця.

Наталя набрала номер Максима, уже розуміючи, що він аферист. На запитання, як справи, нарікав на черги, на те, що вже кілька годин дружина і двоє діток в дорозі, дуже стомилися і хочуть відпочити. Наталя повідомила, що грошей немає. І скине йому гроші, як тільки отримає переказ.

«Я прямо йому сказала: Максим, якщо це «кидалово», ці ж гроші не підуть тобі на користь. На що він з усією акторською майстерністю, приємним і спокійним голосом відповів: хіба я можу? Діти в машині – одному рік, другому – п’ять рочків, дружина, всі втомилися, як я можу?», – пригадує телефонну розмову жінка.

Потім усі номери телефонів стали недоступними.

Наталія вважає, що таку аферу могли спланувати тільки чоловіки з місць позбавлення волі. Адже гроші просили скинути на номер мобільного телефону, бо ж з банківської картки зняти не можуть. Дивним є ще той факт, що її 8-річній внучці дзвонять дорослі чоловіки, які, на перший погляд, нічого особливого не питають: ім’я, як справи? Чи вдома твоя мама? Усі ті номери, з яких телефонують, поза зоною досяжності. Дівчинка дуже налякана.

Тепер уже жінка пригадує багато фактів, які мали б насторожити у покупцеві з Криму. Він навіть не питав ціни будинку, його не цікавила точна адреса. Дзвінки від нього були зранку, коли людина тільки прокидається, а плач дитини, напевно, був записаним на іншому телефоні. В оголошенні Наталі був вказаний і номер чоловіка, але їй подзвонили не випадково. Яке ж жіноче серце витримає плач дитини?

Наталія не зверталася у поліцію. Каже, що вони писали заяву, коли чоловік купив на OLX неіснуючий товар. Проте в поліції не допомогли. Тим паче, гроші в цьому випадку перевели не на банківську картку.

«Нехай з цими грошима Господь забере усі біди моєї сім’ї» , – каже Наталя.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss