* РБК — новости

* *

Главная Новости

Музей волинської ікони хочуть розширити (фото)

Опубликовано: 08.10.2018

Депутати Волиньради попередньо оглянули приміщення на вул. Ярощука, 16 в Луцьку. Во но було передане на баланс Музею волинської ікони, який входить до мережі Волинського обласного краєзнавчого музею.

Після звернення музейників про потребу в проведенні ремонтних робіт в обласному бюджеті 2017 року обласна рада передбачила на ці потреби 1 млн 130 тис. грн. Однак виявили ряд недоліків і відхилень від затвердженого робочого проекту на проведення ремонтних робіт, – повідомляє прес-служба Волинської обласної ради.


Історія України

Питання вже розглядала "майнова" комісія і рекомендувала, щоб ситуацію щодо ремонту перевірили правоохоронні органи та підрозділ Державної архітектурно-будівельної інспекції, оскільки йдеться про освоєння бюджетних коштів. Також йшлося про те, аби передати приміщення на вул. Ярощука,16 в Луцьку до КП "Управління будинком обласної ради" для забезпечення фахового завершення ремонтних робіт. Члени комісії дали зрозуміти, що після проведення перевірок та аналізу їх результатів можна буде знову повернути приміщення музею.

Керівник підрядної організації, яка виконує роботи, Володимир Єлісєєв не заперечує інформації, що роботи виконувалися не згідно з робочим проектом. Причин називає декілька. Переконує, що після зняття шпалерів стало зрозуміло, що стіни приміщення вражені грибком, а також довелося укріпляти фундамент.

"Стояло питання збереження самого приміщення", – запевнив він.

П ідряднику дали можливість завершити ремонт приміщення. Термін здачі об'єкту – грудень 2018 року.

Завідувач Музею волинської ікони Тетяна Єлісєєва наголосила, що приміщення для закладу вкрай неохідне.

"Тут будуть зберігатися відреставровані ікони. В наших старих фондах мало місця. Вони нагадують склад, оскільки ікона стоїть коло ікони. В будь-якому випадку 156 ікон, які зараз в нас зараз відреставровані і не в експозиції, ми не зможемо розмістити в нашому невеличкому приміщенні. Хочеться, щоб ті ікони, які ми маємо, не псувалися", – пояснила Тетяна Єлісєєва .

Вона також зауважила, що в приміщення, на яке претендує музей, хочуть переселити реставраційну майстерню та створити умови доступу до колекції ікон для науковців, які досліджуватимуть пам'ятки.

Йшлося також про потреби в поліпшенні самого приміщення, де розташований власне сам Музей волинської ікони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ЛУЦЬКУ ВІДКРИЛИ МУЗЕЙ СУЧАСНОГО УКРАЇНСЬКОГО МИСТЕЦТВА КОРСАКІВ

Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A

Надрукувати

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss