* РБК — новости

* *

Главная Новости

Дешевше, ніж оренда: «Інвестор» пропонує купити квартири в іпотеку*

Опубликовано: 08.10.2018

Будівельна компанія "Інвестор" та "Кредобанк" пропонують придбати житло в кредит за акційною відсотковою ставкою. Завдяки спільнім домовленостям забудовника та фінансової установи, щомісячна виплата за квартири у житлових комплексах "Супернова" (Луцьк), "Юпітер" (Луцьк) та "Парковий Квартал" (Ковель) становить від 3500 гривень. Це дешевше, аніж оренда квартир у новобудовах обласного центру.

"Для нас іпотека – це можливість росту ринку, росту якості будівництва. Навіть якщо це не настільки критично потрібно нам, то це критично потрібно для наших громадян. Тож ми почали разом із "Кредобанком" розвивати цей напрям, і я вірю, що іпотека почне працювати. Конкуренція розпочнеться, знижуватиметься ставка. Це краще для людей. Коли немає іпотеки, то оренда дуже висока. Наприклад, оренда однокімнатної квартири вартує в центрі Луцька в новобудові – в межах 5 тисяч гривень. У старих будинках дешевше. Але який зміст орендувати квартири за 5-6 тисяч гривень, якщо можна оплачувати 3,5 тисяч гривень іпотеки власної квартири?", – міркує директор Будівельної компанії "Інвестор" Андрій Разумовський.

Андрій Разумовський

Регіональний директор ПАТ "Кредобанк" Катерина Фурманюк зазначає, що процес облаштування житла для молодих сімей завжди був проблемою в Україні. Тож намагаються зрушити цю справу на локальному рівні, вводячи унікальну річну ставку для першого року.

"Для тих людей, які будуть купувати житло в компанії "Інвестор", не залежно від об'єкту і місця розташування, ставка першого року кредитування буде становити 10% річних. Така ставка допоможе молодим сім'ям, людям, які працюють, військовим, держслужбовцям, лікарям, вчителям, отримати омріяне, довгождане житло у новобудовах Луцька", – зазначила Катерина Фурманюк.

Катерина Фурманюк

Наступні роки ставка кредитування буде в межах 16-17%, що вигідно, враховуючи рівень інфляції в Україні. Зафіксована в угоді ставка не переглядається протягом всього терміну кредитування. Тож клієнт закритий від ризиків. Катерина Фурмалюк підкреслює, що зазвичай такі кредити амортизуються за 5-7 років, тобто у три рази швидше.

Отож, для клієнтів "Інвестору" діють спеціальні умови:

доступний місячний платіж – від 3 500 гривень ; у перший рік виплат акційна відсоткова ставка – 10% ; перший внесок – від 30% від загальної вартості; простий пакет документів; термін кредитування – від 5 до 20 років ; можливе дострокове погашення кредиту.

Аби оформити іпотеку, необхідно надати паспорт громадянина України, ідентифікаційний код та довідку про офіційні доходи (враховується консолідований дохід сім'ї). Якщо квартиру у кредит купує подружжя, то такий пакет документів потрібен від обох, а також свідоцтва про шлюб.

Окрім цього "Інвестор" пропонує придбати житло у новобудові "Супернова", що зводиться на перехресті Львівської та Потебні, за акційною пропозицією .

Мова йде про двокімнатні квартири, площею 65 кв. м за ціною 740 тисяч гривен. Таких сонячних квартир, що виходять на південну сторону, є п'ять. Їх здадуть в експлуатацію до кінця року. Ціна на це житло фіксована. Також діє акція на великогабаритні квартири – площею понад 80 кв. м – у ЖК "Юпітер" (Луцьк) та ЖК "Парковий квартал" (Ковель). Покупець за умови виплати половини вартості житла, отримує на 12-24 місяців відтермінування виплати іншої частини.

Приклад розрахунків виплат за кредитом:

Якщо придбати у кредит однокімнатну квартиру у житловому комплексі "Парковий квартал", що у Ковелі, площею 40,2 квадратних метри, за умови кредитування на 20 років та сплатити перший внесок (30% її вартості), щомісячний платіж по кредиту коливатиметься в межах 3800 гривень.

За придбану двокімнатну квартиру у ЖК "Юпітер" площею 75 "квадратів", за таких же умов кредитування, доведеться сплачувати у перші місяці орієнтовно 8 тисяч гривень.

Кредитний щомісячний платіж за двокімнатну квартиру у ЖК "Супернова" (площа 65,17 кв. м.) становитиме близько 7 тисяч гривень.

З кожним місяцем сума платежу зменшуватиметься, крім того, можливе і дострокове погашення кредиту.

ДЕТАЛІ ЗА ТЕЛЕФОНОМ 096 030 20 10.

Адреса відділу продажів Будівельної компанії "Інвестор": вул. Коперника, 13в, м. Луцьк.

Також додаткову інформацію можна отримати у відділенні "Кредобанку": м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 28а; тел.: (0332) 77-65-11, моб. (050) 506-43-49.

Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A

Надрукувати

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss