* РБК — новости

* *

Главная Новости

Київрада звернеться до парламенту: коцюбинці можуть стати киянами

Опубликовано: 01.10.2018

 

Я був зранку 20 вересня на комісії з питань самоврядування, яка розглядала це питання. Наш депутат-«свободівець» підтримав його, і воно мало виноситися як невідкладне на сесію. Ми про це знали. Але при формуванні порядку денного ніхто, на жаль, про це питання не згадав", — каже член фракції "Свобода" Святослав Кутняк .

 

 

Я нагадав депутатам Київради, що це питання чекають багато мешканців Коцюбинського, які взяли участь у громадських слуханнях. Я нагадав автору проекту — секретареві Київради — про це питання. До порядку денного включили одноголосно. Одностайна підтримка. Останній крок — це відголосувати цей проект звернення як невідкладний. Думаю, підтримка буде у всіх фракцій. Головне, що є волевиявлення мешканців щодо приєднання. Вони розуміють, що виграють від цього", — додає “свободівець”.

 

Голова фракції "Батьківщина" Володимир Бондаренко теж заявив про те, що їхня політична сила в Київраді дасть голоси для підтримки цього питання:

 

Батьківщина" точно підтримає. Я був головою Святошинського району і знаю проблеми, які є у району й суміжних населених пунктів, у тому числі в Коцюбинському. Це селище пов'язане з Києвом опаленням, каналізацією. Саме в Київ ведуть єдині дві дороги з селища. Це, безумовно, рішення, яке прийняти давно вже на часі".

 

Голова депутатської групи Сергій Гусовський , який очолює "Київську команду" в Київраді, каже, що теж підтримує такий проект рішення:

 

Ми будемо підтримувати проект рішення (про звернення до ВРУ щодо приєднання Коцюбинського до столиці — прим. ред.). Ми, правда, ще не обговорювали це питання повним складом депутатської групи. Але це давня ситуація. Там Ірпінь намагається вплинути на те, чим живе Коцюбинське. Звернення до ВР на комісії з питань місцевого самоврядування було розглянуте. Я в засіданні брав участь”.

 

Гусовський  резюмує:

 

Я знаю, що були громадські слухання за приєднання Коцюбинського до Києва . І були інші громадські слухання, які були сфальшовані (про приєднання до Ірпеня — прим. ред.). Але ситуація доволі однозначна: громада Коцюбинського хоче приєднатися до Києва. Але певні діячі там сподіваються, що Коцюбинське стане частиною Ірпеня. Питання Коцюбинського давно вже мало бути вирішене. Сподіваюся, що Верховна Рада відреагує, і це питання буде зняте".

 

Депутат від БПП Ілля Сагайдак , якого обрали в раду мешканці Святошино, теж висловлюєте за підтримку проекту звернення до парламенту:

 

Я вважаю приєднання Коцюбинського надзвичайно актуальним і правильним рішенням. Цей “анклав” в області утворений неорганічно і має незрозумілу мету, через яку страждають жителі Коцюбинского. Я однозначно підтримую приєднання, це відповідає, як інтересам міста, так і інтересам жителів смт. Ми маємо нарешті зробити якісне транспорте сполучення з Коцюбинським та інфраструктуру рівня столиці".

 

Фракція "Об'єднання "Самопоміч" голосуватиме "за" проект рішення, оскільки його підтримує громада Коцюбинського.

 

В той же час, ми усвідомлюємо, що для того, щоб це рішення не залишилось на папері, а було дійсно втілено, органам влади Києва та Коцюбинського необхідно буде здійснити ряд додаткових заходів. Ми будемо контролювати їх здійснення, щоб процес приєднання стався прозоро, без втрат для громад Києва та Коцюбинського, зокрема, у вигляді легалізації незаконних оборудок із земельними ділянками", – голова фракції об’єднання “Самопоміч”  Наталія Манойленко .

 

Нагадаємо, за головування екс-регіонала Вадима Садовського в Коцюбинському провели псевдогромадські слухання, за результатами яких Коцюбинська селищна рада та Ірпінська міська рада погодили об’єднання громад в одну . При цьому місцеві мешканці скандували “Ганьба” і кричали “Київ”, а тогочасний мер Ірпеня скандував “Ирпень!”.

Звернення активістів про те, що треба питати думку громадськості і щодо приєднання до міста Києва, тогочасний селищний голова проігнорував. Активісти в судовому порядку довели , що громадські слухання не були проведені належним чином, і скасували рішення про приєднання до Ірпеня. Верховний Суд визнав рішення депутатів Коцюбинської ради про приєднання Коцюбинського до Ірпеня незаконним.

На початку 2018 року до селищної голови Коцюбинського Ольги Матюшиної звернулися активісти, які зібрали понад 500 підписів під вимогою провести слухання щодо приєднання до міста Києва. Статут територіальної громади Коцюбинського зобов’язує голову організувати слухання, якщо є звернення від 500 і більше мешканців.

 

Селищна голова призначила слухання на 3 березня і сповістила громаду про дату та час слухань за місяць. На слуханнях були присутні голова ОДА Олександр Горган, депутати Київради, Коцюбинської ради та Ірпінської ради. У слуханнях взяли участь понад 1340 мешканців. Майже 61% висловився за те, щоб приєднатися до міста Києва .

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss