* РБК — новости

* *

Главная Новости

Шокуюче одкровення Голови Департаменту земельних ресурсів О. Поліщука

Опубликовано: 30.09.2018

Голова департаменту земельних ресурсів КМДА Олексій Поліщук звинуватив вище керівництво у тиску, спрямованому на порушення ним низки норм діючого законодавства у спробі узаконити самовільне будівництво.

Мова йде про намагання Поліщука, як голови департаменту, легалізувати будівництво ЖК «Лісова казка» і «ЖК» Лісова казка-2 «в Биковнянському лісі на трьох земельних ділянках площею 1,36 га, 0,94 га та 2,123 га, які мають зовсім інше цільове призначення. Замість зведення центру дозвілля та промислової бази, як зазначено договорами оренди, в лісі одна за одною з’являються багатоповерхівки.

Слід зазначити, що посадові особи КМДА, виявляється, ще в 2016 році видали фірмам містобудівні умови і обмеження для будівництва житлових будинків, але лише зараз вирішили змінити цільове призначення ділянок.

Тобто, наразі без єдиного дозвільного документа будуються будинки і продаються квартири.

Слід зауважити, що рік тому за фактом будівництва ЖК Лісова казка , а саме за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 (Зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (Службове підроблення), і ч. 3 ст. 197-1 КК України (самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво) Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження під № 42017000000001217 .

В своєму коментарі голова Київзему Поліщук повідомив, що він не є самостійним у прийнятті рішень та нерідко опиняється під впливом певних обставин або ж змушений виконувати вказівки «зверху», зокрема очільника міста та наближених до нього осіб.

Одним із таких примусів Олексій Поліщук назвав і підготовку та лобіювання Департаментом проекту рішення щодо узаконення приміщення площею понад 1000 кв. м, яке було побудовано на землі КП «Київпастранс» біля ст. метро «Дарниця» в Дніпровському районі столиці.

Зазначимо, що станом на тепер в будівлі знаходиться ряд магазинів, один з яких «Рошен», а саме приміщення перебуває у спільній власності депутата Верховної Ради VII скликання від «Партії регіонів» Шаблатовича та його помічника Сліпця.

До речі, це непоодинокий випадок, коли Департамент земельних ресурсів і особисто Поліщук сприяє інтересам «януковичів».

У 2015 році Олексій Поліщук потрапив в центр скандалу, підписавши клопотання про передачу в оренду на 25 років 10 соток землі Артуру Ростом’яну, який, нібито, купив будинок у сина-втікача екс-Президента Віктора Януковича на Оболонській набережній.

За словами самого Поліщука, «мільйони завжди сильніші за Закон». Як приклад, він навів проштовхування через комісію міської ради проекту рішення щодо передачі в довгострокову оренду мільйонеру зі списку «Forbes Україна» Володимиру Крупчаку 8 соток землі на березі озера біля річки Козинка в Голосіївському районі Києва.

«Сусідні земельні ділянки на підставі цивільно-правових угод вже належать Крупчаку. Тож, хоча ці 8 соток території відноситься до земель лісів і лісопарків, а рішення про їхню передачу є неправомірним, ми відшукуємо різноманітьні шляхи це реалізувати» — додав Поліщук.

Також, директор Департаменту визнав, що останнім часом, усвідомлюючи неминучість наслідків протиправної діяльності, він особисто шукає підтримки серед депутатів Київської міської Ради, аби ці замовні проекти рішень не були підтримані

Що це — щире каяття або спроба уникнути відповідальності, переклавши провину на інших, до поки не зрозуміло?! Але в будь якому випадку такі одкровення Олексія Поліщука є суспільно-важливими та можуть стати вагомою підставою для втручання Національного Антикорупційного Бюро в діяльність всього апарату Київської міської державної адміністрації.

Про інші цікаві подробиці роботи Департаменту земельних ресурсів та зухвалі схеми розкрадання столичної землі, про те що і хто спонукає голову Київзему порушувати Закон і які привілеї та пільги отримує останній за виконання замовлень читайте у наступному матеріалі….

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss