* РБК — новости

* *

Главная Новости

Бред Пітт ударив сина, бо той захищав матір?

Опубликовано: 29.09.2018

Поки ФБР розбирається з тим, чи вчинив актор Бред Пітт насильство  по відношенню котрогось зі своїх із Анджеліною Джолі дітей , ця тема продовжує обростати новими й новими подробицями.

За повідомленням джерел, того злощасного дня сварка у літаку відбулася між чоловіком та дружиною, а старший син, Меддокс став на захист мами, наразившись на батькову агресію.

Про це пише " TMZ ".

Анджеліна і Бред начебто почали сваритися незабаром після злету приватного літака. У суперечку втрутився Меддокс, і розлючений батько вдарив 15-річного хлопця. Далі між ними кинулася Джолі  та зупинила чоловіка.

Щодо того, чи був на момент інциденту 52-річний актор напідпитку, думки джерел різняться.

Як повідомили інформатори "E! Online", останнім часом у Бреда та старших хлопців, Меддокса та 12-річного Пакса, бували незгоди, характерні для більшості батьків та підлітків у такому віці. Про це пише " The Mirror ".

"Анджеліна, як мати, дуже оберігає дітей. Це була типова суперечка між батьками та дітьми. Зросла напруга, але у фізичній небезпеці вони не були ніколи", - зазначив співрозмовник видання.

"Вони обоє люблять дітей понад усе на світі. Меддокс і Пакс дуже захищають свою матір, вони дорослішають, і в них розвиваються власні характери. І хоча іноді бувають крики та вереск, і всі вони можуть бушувати, там немає жодних великих проблем. У Бреда прекрасні стосунки зі старшими хлопцями, але час від часу в них бувають розбіжності, що нормально для батьків, у яких є хлопці-тінейджери", - підсумував інформатор.

Тепер Бред просто нажаханий тим, що може втратити дітей, розповіла людина з персоналу зіркової пари " The Sun ".

"Він боїться втратити дітей через те, чого не робив, через те, що його виставляють поганим батьком. А він – далеко не поганий батько", - запевнив інформатор.

"Зараз він не має змоги бачити дітей, але постійно підтримує контакт із персоналом, переконується, що з ними все добре.  Він постійно говорить: "Просто нагляньте за моїми дітками, це все, що зараз має значення", - поділилося джерело.

Нагадаємо, Пітт і Джолі мають ще одну прийомну доньку, 11-річну Захару, і трьох біологічних нащадків – 10-річну Шайло та 8-річних двійнят Нокса і Вів'єн. Анджеліна  вимагає одноосібної опіки над дітьми.

Фото з Instagram  

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss