* РБК — новости

* *

Главная Новости

Вихід В Інтернет У Селищі. Що Обрати Для Зручності? |

Опубликовано: 29.09.2018

видео Вихід В Інтернет У Селищі. Що Обрати Для Зручності? |

Steven Johnson: The Web and the city

Припустимо, ви на вихідні вирушили до себе на дачу, в селище. Відпочити від робочих буднів і провести дні на природі. Набратися сил на нову трудову тиждень. Ви молодий і процвітаючий громадянин, який звик дізнаватися свіжі новини в мережі. Кожен день на роботі, ви зазвичай починаєте з перегляду свіжих новин на своїх улюблених сайтах. Значить, ви не обійдетеся на дачі без мережі www і обов’язково заплануєте вихід в інтернет!Вам варто взяти в поїздку необхідне обладнання, щоб мати можливість відвідати свої улюблені сайти в будь-який час доби. Залишилося вирішити, що взяти з собою.

Для зручного виходу в мережу інтернет за межами міста є кілька можливостей.

Мова йде про віддалений ділянці, селищі чи селі. Для нашої мети підійдуть ноутбук, планшет або, в крайньому випадку, мобільний екран телефону. Однак, у кожного з цих гаджетів є і плюси, і мінуси. Нижче мова про це. Обговоримо докладніше ваш вибір.


Полк "Азов" пішов у наступ на Маріупольському напрямку і звільнив селище Широкине

Мобільний телефон зручний своїм компактним розміром. Також не потрібно спеціальних пристроїв для виходу в мережу (роутера або модему). Є й мінуси.

Незручністю є невеликий екран. Не кожен згоден читати новини по невеликому екрану. Тому повноцінний і качесвенний вихід в інтернет буде не дуже комфортним для вас. А ось для швидкої перевірки своєї електронної пошти або для спілкування з друзями в мережі мобільник цілком згодиться. Ви завжди будете в курсі нових подій. Першими дізнаєтеся новини друзів і родичів.


Ексклюзивний будинок поблизу соснового лісу. Старі Петрівці, Вишгородський район

Тепер про переносний компьтер. Планшетний комп’ютер оснащений великим екраном, який оптимальний і для читання і для вашої переписки. Має можливості бездротового зв’язку, як і мобільний телефон. Можна використовувати SIM-карту мобільного оператора даної місцевості. Необхідний інтернет-тариф слід вибрати самостійно. Пропозицій від мобільних компаній безліч, конкуренція серед них теж не жартівлива.

Але для роботи з офісними програмами, які передбачають великий обсяг тексту, планшет не підійде. Також, якщо ви використовуєте в своїх цілях корисну програму для інтернету Словоеб, і працюєте з нею, вам буде потрібно широкий екран. Теж для програм, які використовують великий резерв оперативної пам’яті.

Звідси, висновок. Ноутбук є найоптимальнішим на сьогоднішній день пристроєм для виходу в інтернет за містом. Розмір екрану при цьому повинен бути бажано 13,3 дюйма або більше.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss