* РБК — новости

* *

Главная Новости

Перетворюємо прибирання на задоволення: як швидко прибрати квартиру? [draft]

Опубликовано: 29.09.2018

Квартиру можна прибирати постійно. Все одно не вистачить часу для того, щоб добратися зі своїми гумовими рукавичками до кожного засміченого місця. Варто навести ідеальний порядок у коморі, на очі потрапляється запорошений балкон. Вичистивши балкон і посадивши там ароматні яскраві квіти, жінка розуміє, що настав час для того, щоб взятися за миття вікон і прання штор. Дуже часто чоловіків взагалі не цікавить, як прибрати квартиру, тому після їх появи у вітальні  можна знову братися  за прибирання .

Невже немає виходу з цієї ситуації, і в квартирі завжди буде засмічено і запорошено? Вихід є! Правильний таймменеджмент, графік прибирання дому, мудрість до своїх співмешканців і оптимізм – ось ключі до успіху та ідеальної чистоти.

Чи є життя без генеральних прибирань?

Найбільшою проблемою працюючих жінок є прибирання на вихідних, яке не дає можливості відпочити. У нашій ментальності вкорінилася звичка до генеральних прибирань. Після роботи пані відпочивають, готують їсти, присвячують себе дітям і чоловікові. На вихідних замість того, щоб активно відпочивати, відправитися в зоопарк, покататися на велосипедах або просто виспатися, жінки дістають віник, швабру і пилосос. Ідеальне прибирання квартири триває у них весь день. На роботу вони приходять як вичавлений лимон.

Графік прибирання дому на тиждень

Щоб розвантажити свої вихідні, скористайтеся зручним графіком прибирання. У 1999 р. в Європі і США набув популярності рух флайледі. Ключовою ідеєю цього напряму стала ідея звільнення жінок від домашньої рутини. Замість домашнього поневолення представниці прекрасної половини людства гідні відпочинку і часу для догляду за собою. Графік на тиждень допоможе вивільнити Ваші вихідні.

Розділіть усі кімнати в квартирі на п’ять зон. Першою може стати кухня. Другою – ванна. Третьою – дитяча кімната. Четвертою – кабінет чоловіка і коридор. П’ятою нехай буде вітальня, комора і балкон. Туалет, ванна кімната і кухня – об’єкти особливої уваги. У них важливо підтримувати чистоту щодня. Проте дотримуючись графіку, раз на тиждень у них треба проводити ретельне прибирання. При цьому тривати воно має не більше 20 хв. Протріть пил на лампі, шафах згори, вимикачах. Натріть до блиску плитку. Вичистіть плиту. Замочіть чистячим засобом раковину. Вимийте підлогу, полийте квіти. За 20 хв Ваша кухня сяятиме, а подруги дивуватимуться, як Вам вдалося ідеально прибрати квартиру. Не збирайте прання на один день, справляйтеся з брудними речами у міру їх надходження. Намагайтеся прибирати кімнати енергійно, таким чином, Ви втратите зайві кілокалорії і станете стрункіше.

Намагайтеся залучати до Вашого режиму близьких. Нехай в їх звичку увійде допомагати Вам. Можна розподілити обов’язки між членами сім’ї. Дочка може допомогти на кухні, чоловік наступного дня – в спальні, а син – у вітальні. Крім того, привчайте рідних не смітити, щоб не доставляти Вам зайвого клопоту.

Пам’ятайте, що примушувати прибирати не можна, особливо коханого чоловіка. Можна тільки надихати, користуватися хитрістю і мудрістю, мотивувати і просити тільки один раз.

Чому важливо робити прибирання в квартирі?

Чистота – це не лише красиво. Психологи стверджують, що, очищаючи приміщення, Ви очищаєте свої думки. Крім того, квартира наповнюється Вашою позитивною енергією, яку відчує чоловік. Музика, танці й наспівування – вітаються. Музичний супровід буде чудовою мотивацією для активних рухів під час прибирання. Якщо ж ідеально прибирати квартиру буде професійна, та ще і приваблива прибиральниця, чоловік може почати думати про зраду з нею. Так що не лінуєтеся встати після прочитання цієї статті і прибрати приміщення за 15-20 хв, щоб побалувати себе відпочинком на вихідних.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss