* РБК — новости

* *

Главная Новости

Як правильно вибрати парфуми: прості рекомендації [draft]

Опубликовано: 29.09.2018

Вибір і купівля парфумів є надзвичайно  серйозною справою. Часто саме від аромату залежить наш настрій і творче натхнення, та й розчаровуватися у вибраному ароматі зовсім не хочеться. Тому ми і підготували для Вас статтю, з якої Ви дізнаєтеся, як правильно вибрати парфуми.

Модні жіночі парфуми: аромати за порами року

А Ви знали, що жіночі парфуми різняться за порами року? Так, завдяки холоду зимові аромати роблять Ваш аромат легким і невловимим і зберігається він довше. Тому взимку доречними будуть стійкі, чуттєві й млосні аромати з мускусною ноткою. Восени прийнятнішими є аромати, що містять терпкі, гострі, деревні ноти, які посилюють осінній настрій, а тілу надають відчуття внутрішнього тепла.


The Great Gildersleeve: Marshall Bullard's Party / Labor Day at Grass Lake / Leroy's New Teacher

Модні весняні аромати мають бути легкими, зі свіжими квітковими акордами. Вони покращують настрій, роблять нас відкритими для компліментів і любові, приносять радість і чудово доповнюють наш весняний гардероб. Як правило, весняні парфюми мають у своєму складі ноти мандарина, апельсина, лілії, мімози і гліцинії.

Влітку підходять свіжіші, квіткові й солодко-медові парфюмерні композиції. У літніх ароматах є королева квітів троянда, а також півники, аромат соковитої зелені, ваніль, перець. Легкість і свіжість літнім парфумам надають магнолія і цитрусові ноти.

Як вибрати ідеальні жіночі парфуми?

З парфюмерними композиціями розібралися, тепер давайте дізнаємось про основні правила вибору парфумів. При купівлі парфумів варто враховувати той факт, що аромат абсолютно інакше розкривається на різних людях. Причина криється в індивідуальних хімічних процесах, які відбуваються із запахом на шкірі й роблять аромат особливим, оригінальним і відповідатиме саме Вашим запитам. Тому не поспішайте купувати аромат, який Вам сподобався на комусь іншому. Спершу нанесіть трохи парфумів на зап’ясток і спробуйте “пожити” із цим ароматом деякий час, адже розкриття ароматичних нот відбувається поступово протягом декількох годин.

До того як оцінити інший аромат, понюхайте зерна кави. Саме цей різкий запах поверне Вам здатність розрізняти запахи і тонкі ноти парфумів. Також зверніть увагу на своє здоров’я. Якщо у Вас застуда, то краще відкладіть купівлю парфумів до одужання, адже через хворобу є всі шанси помилитися з вибором аромату.

І звичайно ж, перевірте достовірність виробника парфумів. Фірмова продукція ніколи не міститиме друкарських помилок на упаковці, слідів розкриття коробки та іншого нетоварного вигляду. Обов’язково перевірте і відповідність країни виробника штрих-коду на упаковці парфумів.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss