* РБК — новости

* *

Главная Новости

Ефективне народний засіб від клопів |

Опубликовано: 29.09.2018

видео Ефективне народний засіб від клопів |

Домашние средства от тараканов и муравьев - Все буде добре - Выпуск 78 - 13.11.2012

У наш час однією з найпоширеніших проблем, що турбують людей у квартирах, є клопи, від яких дуже важко позбутися. Вдень вони ховаються, а вночі нападають на людей і тварин. Завдяки своїй плескатої формі, вони легко ховаються в оббивці меблів або дверей, за шпалерами, плінтусами, килимами, але найбільше вони люблять мешкати поруч з ліжком людини.Укус клопа безболісний, а от саме його місце починає потім червоніти і сильно свербіти. Велика кількість укусів може спровокувати нудоту, головний біль і ослаблення зору. Крім цього, вони ще є переносниками серйозних захворювань, таких як тиф і туляремія.

Багато хто вважає, що якщо залишити приміщення на тривалий термін, клопи зникнуть самі по собі. Це зовсім не так. Клопи чудово переносять голод на протязі тривалого часу, перебуваючи при цьому в стані заціпеніння. Занести їх в квартиру можна зі старими меблями і навіть книгами. Тому необхідно дуже ретельно оглянути річ, і якщо ви виявите скупчення темних точок або порожні шкурки, просто відмовтеся від неї.


Як Позбутися Тарганів? - Ранок - Інтер

Все вищезазначене свідчить про те, що з цими шкідниками необхідно обов’язково боротися. Для цього можна викликати фахівців, які за допомогою спеціальних препаратів їх просто знищать. Якщо ви вирішили боротися з ними самостійно, купіть засоби проти клопів наявне в спеціалізованих магазинах.


Дестрой від колорадського жука та інших шкідників. TM Mister Help

Також можна випробувати і народний засіб від клопів.

1. За допомогою пилососа.

Потужним пилососом необхідно обробити всі наявні тріщини і щілини в квартирі. Таким чином, можна видалити клопів і їх личинки. Але, на жаль, тільки з одним пилососом від них не позбутися, так як досягти найглибших місць практично неможливо.

2. Гаряча вода.

Досить високу температуру води клопи не переносять і, відповідно, гинуть. Тому прання речей в гарячій воді є однією з обов’язкових процедур в боротьбі з паразитами.

3. Одежна сушарка.

Тут також задіяна висока температура, при якій клопи не виживають. У сушарці вони будуть знищені на 100%.

4. Автомобіль.

Літнім жарким днем потрібно скласти заражені речі в поліетиленовий мішок і залишити в машині, в якій щільно закрити всі вікна і поставити на сонце. Такий народний засіб від клопів погубить їх з великою ймовірністю.

5. Холод.

Крім високої температури, клопи бояться і дуже низьку. Винесіть необхідні речі на мороз (наприклад, в гараж) або, якщо дозволяє місце, складіть їх в морозилку і залиште на пару днів. Клопи будуть обов’язково знищені.

Будь народний засіб від клопів слід використовувати тільки при локальних ураженнях.

Більш безпечне і ефективний засіб боротьби з клопами – піретрум. Цим порошком необхідно посипати гнізда комах і за допомогою гумової груші вдути в усі щілини, тріщини та інші важкодоступні місця. Через один тиждень обробку потрібно обов’язково повторити.

Також можна скористатися спеціальними балончиками. У їхній арсенал входять: карбофос, кілзар, фенакс, перфос-П, корбазоль та ін

Проводити обробку приміщення слід з ранку, при цьому звільнивши кімнату від продуктів харчування, якщо є, прибрати домашніх тварин і відкрити всі вікна. Гарненько обприскуємо місця проживання клопів і щільно закриваємо двері і вікна приблизно на 8:00. По закінченню цього часу приміщення слід добре провітрити.

Важливо знати, що багато хімічні препарати, крім карбофосу, не вбивають яйця паразитів, а діють згубно тільки на личинки і на самих комах. Тому обробку рекомендується час від часу повторювати.

Якщо поєднати будь народний засіб від клопів з хімічними препаратами, ефект буде значно краще.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss