* РБК — новости

* *

Главная Новости

Пристрасні поцілунки

Опубликовано: 29.09.2018

видео Пристрасні поцілунки

Как поцеловать парня чтобы он сошел с ума

Якщо під час романтичних зустрічей частенько доводиться ходити з розпухлими від нескінченних поцілунків губами, то подружнє життя вносить свої корективи. В деяких сім’ях, які відзначили десятиріччя з дня весілля, пристрасні чуттєві поцілунки стають рідкісним явищем. А даремно! Адже це такий простий спосіб розпалити почуття, змусити коханого забути про все на світі в ті моменти, коли ваші губи стикаються!Стимуляція ерогенних зон (а губи саме до таких і відносяться) – це далеко не все. Крім, власне, техніки, значення мають погляд, настрій, звуки. За допомогою поцілунку можна заінтригувати, висловити почуття, збудити. Які цілі ви переслідуєте?

Натякаю…


Найпалкіші поцілунки з фільмів та життя

Безвідмовний спосіб відомості коханого з розуму – легкі поцілунки-дотику до його особі сухими губами. Ледь торкаючись чола, щік, шиї, проводите губами по шкірі. Найтонші волоски, які залишаються навіть після ретельного гоління, підхоплять імпульс, подарувавши чоловікові приємні відчуття. Продовження, але ініціатором вже будете не ви.

Возбуждаю…

Бажання наздогнало, як лавина, і витрачати час на «розкачку» не хочеться? Затиснувши ніжно нижню губу чоловіки своїми губами і злегка потягнувши її на себе, ви відразу ж відчуєте, що до сексу залишилися лічені секунди. Якщо провести язиком по небу коханого, де зосереджені нервові закінчення, ефект посилиться. На думку чоловіків, такий поцілунок, який, в принципі, є класичним, самий збудливий.

Интригую…

чи Можна здивувати чоловіка, який за кілька років спільного життя вивчив кожен сантиметр вашого тіла? Якщо контрастні поцілунки ще не були випробувані у вашій парі, обов’язково спробуйте. Для цього потрібні дві будь напою, один з яких максимально охолоджений, а другий підігрітий. Зробивши ковток гарячого напою, поцілуйте коханого, а потім після ковтка холодного напою, повторіть. Контраст температур зробить свою справу. Пікантності поцілунків додасть пов’язка на очах у чоловіка.

Пікантні нюанси

Поцілунок – це завжди зближення, а воно може бути різним. І справа не тільки в особистих перевагах. Погодьтеся, іноді хочеться подарувати ніжність, іноді – вразити напором. Пам’ятайте чуттєвий перший поцілунок Троянди і Джека з «Титаніка» або Скарлетт о’хари і Ретта Батлера, який можна порівняти з ураганом, атакою?

Спробуйте зіграти на контрасті, цілуючи улюбленого по черзі коротенькими піонерськими «чмоками» і глибокими проникливими французькими поцілунками.

Не забувайте про ерогенних зонах, адже цілувати можна не тільки в губи. У багатьох з нас чутливою і вразливою до пестощів зон відносяться вуха. Торкання губ до мочки або ласки мовою западинки за вухом можуть подарувати яскраві відчуття. У випадку з моїм улюбленим вуха – це табу (ну не його, і все!), а ось шия – інша справа. На думку багатьох чоловіків, ніжні поцілунки в шию, присмачені акуратними покусываниями і пощипываниями, служать каталізатором відвертих сексуальних фантазій.

Звести чоловіка з розуму можна поцілунками в соски (не тільки жінки є власницями подібних ерогенних зон), пальці на руках і ногах. Неймовірні відчуття дарують чоловікам ласки мовою ділянки між лобком і пупком. Не поспішайте опускатися нижче. Всьому свій час, хоч жодної інтриги тут немає. Цей поцілунок зведе з розуму будь-якого чоловіка!

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss