* РБК — новости

* *

Главная Новости

Підготовка організму до зачаття

Опубликовано: 29.09.2018

видео Підготовка організму до зачаття

Фертиловіт F | Фертиловіт F or 2 (Fertilovit F | Fertilovit F or 2)

Вагітність для кожної жінки є відповідальним періодом у її житті. У виді цього, до зачаття дитини слід підходити з усією відповідальністю. А підготовка організму до зачаття повинна проводитися заздалегідь. Для цього рекомендується повністю обстежитися. Про наявність захворювання краще дізнатися заздалегідь, щоб почати своєчасне і правильне лікування до настання вагітності.


Гінеколог Наталія Сіліна розповіла, як розпочати підготовку до вагітності

Плануючи вагітність, рекомендується заздалегідь дізнатися хворіли ви в дитинстві краснухою, адже це може стати причиною переривання вагітності, а також загрожує відставанням у розумовому та фізичному розвитку малюка. Якщо в дитинстві ви не хворіли даним захворюванням, тоді вам буде запропоновано зробити щеплення від краснухи, що дозволить запобігти дану подію. Якщо ви, не вживаючи заздалегідь ніяких заходів, завагітніли, не переживайте, всі можливі курйозні ситуації можна попередити будучи вже вагітною. Для цього потрібно консультація класифікованого гінеколога.


Беременность после 35 – советы врача

{LikeAndRead}

Від вас залежатиме, як буде проходити вагітність. Перше що хотілося порекомендувати, це встати в жіночу консультацію на облік і починати здоровий спосіб життя. Якщо ви до вагітності його вели, то продовжити. Ставши на облік, ви перебуватиме під наглядом досвідченого лікаря. Можна зайнятися спортом, частіше гуляти на свіжому повітрі, влітку плавати в басейні або відкритих водоймищах (якщо є купання дозволено за санітарними нормами). Займаючись спортом. зовсім не обов'язково давати собі у великій кількості фізичні навантаження, достатньо буде щодня здійснювати легку пробіжку по вулицях, де немає вихлопних газів. При дотриманні таких нескладних правил ймовірність зачати збільшується і з'являється можливість народити здорового малюка.

У процесі народження малюка беруть участь обоє батьків, це перше, на що подружжя повинні звернути увагу, плануючи зачати дитину. І це не дивлячись на те, що під серцем жінки розвивається нове життя, тому на ній лежить велика відповідальність. Адже всім відомо, що жінка дарує зародку тепло і затишок у своєму череві, а також живить його. У чоловіка теж не про незначну роль, адже саме чоловік відповідає за насіння, що дає нове життя. Виходячи з цього, можна зробити висновок, що за здоров'я майбутнього малюка відповідальність лежить на обох батьках.

Також підготовка до зачаття здорового малюка вимагає позбутися шкідливих звичок, притому позбавлятися необхідно не тільки майбутній мамі, але і татові. Обом батькам необхідно буде відмовитися від алкоголю, деяких лікарських препаратів, тютюну, наркотиків, при тому кинути це слід за кілька місяців до планованого зачаття (найкращий термін кинути шкідливі звички за рік до вагітності). Цього часу вистачить, щоб організм очистився від шкідливих речовин і токсинів, що в свою чергу сприятливо позначиться на вашому здоров'ї та здоров'ї майбутнього малюка.

Наступний крок, якого слід дотримуватися при плануванні вагітності - допомагати жіночому організму вести боротьбу з різними факторами навколишнього середовища, несприятливо позначається на здоров'ї вагітної та дитини. Не забуваємо, що це також застосовується і до майбутнього батька.

Якщо чоловік, який хоче стати татом, буде приймати мінеральні речовини і вітаміни, збалансовано харчуватися, то від цього не буде йому ні якого шкоди, а тільки користь.

Якщо подружжя вирішило зачати дитину і підготувати свій організм до цього кроку, то слід в свій раціон включити продукти, в яких у великій кількості містяться корисні компоненти. Майбутній мамі слід приймати фолієву кислоту, адже вона здатна попередити ускладнення у розвитку нервової системи майбутньої дитини. У раціоні майбутньої мами в достатній кількості має бути залізо, так як воно в крові підвищує рівень гемоглобіну, кількість кисню, що поставляється кровоносною системою в тканини і органи людини. У раціоні вагітної йод теж повинен бути, адже він захищає гормональну систему і щитовидну залозу. Повинен бути присутнім і кальцій, який необхідний для зміцнення кісткової системи.

{/LikeAndRead}

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss