* РБК — новости

* *

Главная Новости

Звуження крайньої плоті

Опубликовано: 29.09.2018

видео Звуження крайньої плоті

Пластика уздечки крайней плоти полового члена

При фимозе отвір крайньої плоті звужується, через що головка пеніса не може повністю оголюватися.


Когда и как нужно лечить фимоз? - Доктор Комаровский

Причини фімозу

Майже всі здорові хлопчики до 3 років мають фізіологічний фімоз, проте в цьому віці це патологією не вважається. Причина такого стану - епітеліальне злипання внутрішньої поверхні пеніса з його голівкою. Фізіологічний фімоз зазвичай до 3-6 рокам пропадає, так як вузький отвір препуціального мішечка хлопчика розтягується, завдяки чому голівка чоловічого дітородного органу повністю відкривається. Патологічний фімоз носить характер анатомічного звуження крайньої плоті, в медицині воно поділяється на придбане і вроджене звуження.


Операции при фимозе

{LikeAndRead}

При природженому фімозі крайня плоть стає схожа на «хоботок». Якщо дитина переносить баланопостит до того часу, як відбудеться спонтанне відкриття препуціальной порожнини, то через запалення тканини крайньої плоті рубцюються, стаючи менш розтяжними, це і призводить до розвитку патологічного фімозу. Набутий фімоз носить як тимчасовий характер, так і постійний, виникає в результаті захворювань статевого члена.

Симптоми фімозу

Ця патологія ділиться на кілька ступенів, залежно від розміру звуження отвору, що знаходиться в крайній плоті:

Перша ступінь. Найлегша ступінь патології - головка дітородного органу в спокійному стані вільно оголюється, однак при ерекції, щоб оголити головку потрібно певне зусилля. Друга ступінь. Головка пеніса при цьому ступені в спокійному стані оголюється без зусиль або насилу, але при ерекції повністю не відкривається. Третя ступінь. Головка дітородного чоловічого органу в спокійному стані оголюється з істотними зусиллями, а якщо їх не докладати, то головка оголиться не повністю, при ерекції не оголювали. Дитина не відчуває проблем із сечовипусканням. Четверта ступінь. Головка пеніса не оголювалися взагалі, при сечовипусканні дитина відчуває труднощі, крайня плоть має точкове отвір. Під час сечовипускання препуциальний мішок здувається, сеча назовні виходить по краплях або тонкою цівкою. Можуть утворитися препуціального камені (смегмоліти), розвинутися гостра затримка сечі. При фимозе під час ерекції можуть виникати больові відчуття, зумовлено це тим, що голівка пеніса не може оголитися.

Лікування фімозу

Крайню плоть від головки пеніса поділяють ручним методом в тому випадку, якщо у хлопчика до 4 років фізіологічний фімоз зберігається. Еластичність крайньої плоті у хлопчиків дозволяє оголити головку, для цього крайня плоть відтягується в проксимальному напрямку, після цих дій можна буде побачити лінію спайки головки з внутрішньою стороною крайньої плоті. Якщо ручний метод поділу неможливий з якихось причин, то поділ проводиться за допомогою пуговчатого зонда, який виготовлений з металу. При цьому методі головка від крайньої плоті відділяється круговими рухами поступово. Після процедури головка обробляється вазеліновим маслом, а щоб не було парафімозу, препуциальний мішок закривають.

Після такого втручання батьки повинні розкривати препуціальную порожнину хлопчика мінімум один раз на 2 дні. При цьому дуже важливо дотримуватися всі інструкції лікаря, в тому числі промивати порожнину мильною водою або слабо рожевим розчином марганцівки. Це робиться для того, щоб видалити смегму.

Слабо виражений фімоз, який не доставляє занепокоєнь, дає можливість проводити гігієнічні процедури - видалення з препуціальной порожнини смегми без лікування. Видаляти смегму потрібно обов'язково, при цьому не важливо є фімоз або він відсутній.

В інших випадках, коли відкриття головки для здійснення гігієни препуціальной порожнини безкровним шляхом не представляється можливим вдаються до хірургічного втручання - ціркумізаціі або круговому иссечению.

Якщо гострий баланопостит протікає разом з фимозом і промити препуциальний мішок неможливо, то для лікування запалення проводиться подовжній розтин крайньої плоті. У даному випадку обрізання проводиться після усунення баланопостіта.

{/LikeAndRead}

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss