* РБК — новости

* *

Главная Новости

Причини набору ваги: сім основних причин

Опубликовано: 29.09.2018

видео Причини набору ваги: сім основних причин

How to LOSE WEIGHT FAST & MAINTAIN IT | Diet and Burn Fat Tips

Люди набирають вагу, якщо займалися у спортзалі, а потім кинули, або якщо люблять випити і поїсти калорійної їжі, але мало при цьому рухаються. Тут все зрозуміло.Проте існують випадки, коли людина займається спортом, і здорову їжу їсть, але все одно набирає вагу. Чим це можна пояснити?

Недолік сну

Ця причина для багатьох є несподіваною. Яка ж зв’язок між відсутністю сну і збільшенням ваги? Існують дві проблеми. Одна полягає в тому, що, коли ви пізно лягаєте, то пізно і перекушуєте. Поїсти і лягти спати – кращий спосіб поправитися.


History: UKRAINE

Другий випадок – порушення вироблення гормонів. Якщо лягати вчасно, гормони допомагають заснути. Якщо ви спати не лягайте, вони підсилюють голод і апетит і заважають після їжі відчути насичення.

Стрес

Якщо занадто багато нервувати, можна не тільки схуднути, але і поправитися. Якщо ви постійно нервуєте, організм відчуває, що знаходиться на межі виживання, тому виділяє «гормон стресу» кортизол.


Mark Plotkin: What the people of the Amazon know that you don’t

Кортизол посилює апетит, в результаті чого ми починаємо харчуватися більш калорійною їжею і тоді, коли є начебто ще й не хочеться.

Стероїдні протизапальні препарати

Стероїдні протизапальні препарати викликають затримку рідини та підвищений апетит. Вони не тільки знімають запалення, але і служать причиною утворення зайвої ваги.

У тих, хто їх приймає, жир може відкладатися на обличчі, животі або задній стороні шиї.

Протизаплідні таблетки

Протизаплідні засоби, такі як естроген і прогестин, можуть викликати збільшення маси тіла. Якщо це сталося, не варто відразу припиняти їхній прийом.

По-перше, зайва вага при їх прийомі не буває постійним, А по-друге, скасування препаратів повинен призначати тільки лікар. Припинивши прийом ліків, ви можете завдати шкоди своєму здоров’ю.

Дослідження показали, що жінки, які приймають естроген і прогестин, можуть відчувати деяке збільшення у вазі в зв’язку з затримкою рідини, і це явище зазвичай буває короткочасним.

Гіпотиреоз

Біля основи шиї знаходиться щитовидна залоза у вигляді метелика. Вона виділяє гормони, які контролюють обмін речовин або те, як тіло використовує енергію. Правильне функціонування цієї залози допомагає розщеплювати уживану нами їжу.

Якщо щитовидною залозою починає виділятися менше гормонів, ніж потрібно, може з’явитися відчуття втоми, слабкості або мерзлякуватості. Одночасно відбувається і збільшення маси тіла. При нестачі гормонів щитовидної залози сповільнюється обмін речовин, тому і збільшується маса тіла.

При лікуванні гіпотиреозу відповідними препаратами вага тіла зазвичай нормалізується.

Старіння таблетки

По мірі того, як ми стаємо старше, сповільнюється швидкість розщеплення організмом їжі, яку ми їмо. Погіршується обмін речовин, і організм починає спалювати менше калорій.

По мірі старіння організму змінюється і спосіб життя людини. Людина починає менше рухатися, тому і набирає вагу.

Кинути палити

Куріння небезпечно як для курця, так і для тих, хто знаходиться поруч. Якщо кинути курити, це принесе користь не тільки курцеві, а й усім іншим.

Однак коли людина кидає палити, він часто відчуває підвищене почуття голоду. Він починає більше їсти, набирає вагу.

Якщо ви кинули палити, і вам постійно хочеться їсти, треба лише трохи потерпіти – це пройде через кілька тижнів.

Якщо ви намагаєтеся різними способами схуднути, але у вас нічого не виходить, це означає, що зайва вага є зовсім не наслідком вживання вами калорійної їжі. Треба сходити до лікаря і дізнатися причину його появи. Тоді і позбутися його буде простіше.

Якщо ви приймаєте які-небудь ліки і вважаєте, що почали набирати вагу саме з-за них, не треба кидати їх прийом самостійно. Треба повідомити про це лікаря, і він знайде вихід з положення.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss