* РБК — новости

* *

Главная Новости

Як повернути хлопця? Поради

Опубликовано: 29.09.2018

видео Як повернути хлопця? Поради

Як повернути хлопця?

основною помилкою в такій неприємній по суті життєвої ситуації є емоції.

Тому перша порада: якомога спокійніше.


Як повернути хлопця, чоловіка, кохання, відносини? / Как вернуть парня, мужа, отношения? Частина 1

Треба почекати, — не слід приймати раптових необачних рішень.

Практика показує, що тільки через необдуманих дій «на емоціях» відносини, які ще можна було зберегти, псуються назавжди.


Як повернути хлопця

Треба прийняти той факт, що якщо постійно скандалити, при цьому ридаючи в трубку, виплескувати на вашого колишнього молодої людини весь свій гнів, всю вашу образу на нього, то ситуація не тільки не зміниться на краще, а навпаки погіршується.

Запам’ятайте раз і назавжди основне правило: робити що — небудь потрібно, тільки добре заспокоївшись, з тверезою головою і твердої пам’яттю.

Звідси випливає наступний рада : Розберіться в собі, своїй самооцінці і з вашим ставленням до хлопця — часто всі дії при розриві відносин більше схожі на дії дитини, у якого відібрали улюблену іграшку.

В таких ситуаціях думки витають навколо стереотипних тим Як він посмів від мене піти? Яка ж я нещасна, Що тепер про мене подумають наші спільні з ним знайомі?

Такі думки бувають, коли ви надаєте зайву «понад» — значимість відносин.

Можливо, що на даному відрізку шляху вам варто пожити деякий час однієї, для себе.

Не намагайтеся відразу ж після припинення відносин кидатися в обійми нового чоловіки, будьте впевнені з цього нічого гарного не вийде, нехай мине трохи часу.

Заспокойтеся, озирніться, можливо, ви згодом зрозумієте, що відносини з вашим хлопцем вам за великим рахунком і не потрібні, в такому випадку можете сміливо починати пошуки нового коханого. Однак якщо ви дуже сильно сумуєте по своєму чоловікові і прямо таки жити без нього не можете, то можете спробувати його повернути.

Головне, про що варто пам’ятати, починаючи вибудовувати стратегію по поверненню вашого хлопця-це те, що потрібно бути дуже спокійною і розуміти — що те, що було, коли то раніше, можливо не повториться.

Так чи інакше, якщо любов дала тріщину значить, винні в цьому обидва партнера хтось більше, хтось менше, але все-таки в цьому є і ваша частка провини, пам’ятайте про це, тому, перш за все, добре проаналізуйте свої помилки, постарайтеся максимально виправити їх.

навіть Якщо вам вдасться повернути вашого хлопця, то, швидше за все з них будуть зовсім інші відносини, будьте до цього готові І за тим, щоб збільшити шанси на успіх вашого амурного справи, перевтілюйтеся в іншу дівчину, яку він не знав раніше. Будьте трошки актрисою.

Як же все-таки це зробити, як його повернути, тим більше якщо він вже завів собі чергову даму серця.

Все дуже просто!

Отримаєте абсолютно новими знайомими: Спілкування з новими людьми неминуче приведе вас до переоцінки ваших цінностей і, як наслідок, розширить ваш кругозір.

Можливо, у вас з’являться нові інтереси і захоплення. Ви самі не помітите, як змініть зовнішність і зможете відкрити в собі нові таланти.

Це значно підвищує ймовірність справити враження на вашого колишнього у разі випадкової зустрічі. Спрацює психологічний принцип, такий він вас ще не бачив, а значить потрібно спробувати вас підкорити заново.

Візьміться серйозно за себе: освойте щось принципово нове для себе сходіть на тренінг, запишіться на курси, відвідайте тренажерний зал, йогу, приведіть свою зовнішність і фігуру в порядок або ж, здайте іспит на право керувати автомобілем.

Знайди екзотичне захоплення — спуск на байдарці по гірській річці, стрибки з парашутом, навчитеся стрип-пластики. Вивчіть іноземну мову, а краще два.

Станьте щасливим — не давайте навіть натяку вашому колишньому хлопцю про те, що ви переживаєте і сумуйте, цим ви точно його не повернете.

Покажіть йому, що незважаючи ні на що, ваше життя вдалося!

Ви самі не помітите, як ваш колишній хлопець почне проявляти інтерес до вашої персони.

Варто лише трохи попрацювати над собою і навчиться трохи контролювати свої емоції, і ви здивуєтеся, спостерігаючи, як ви расцветаете на очах.

Цілком імовірно, що побачивши вас сяючою життєрадісною і сексуальною, такою , якою ви не були, коли були з ним , ваш хлопець буде благати вас взяти його назад.

Змусьте звертати на себе увагу інших чоловіків, але при цьому не крутіть інтрижок, пам’ятайте ви робите це для того, щоб повернути свого хлопця назад.

Будьте ініціатором зустрічі.

Для того щоб він вас, побачив таку щасливу, і по новому на вас подивився, треба організувати зустріч.

Робити це потрібно не безпосередньо, а опосередковано — краще всього через знайомих. Дізнайтеся, де і в який час він буде, і ніби випадково опинитеся там же.

Якщо всі вищевикладені поради зроблені, будьте спокійні -; він подивиться на вас зовсім з іншого боку -; захопленими — повними бажання очима.

Змусьте його ревнувати, фліртуйте з іншими чоловіками, гірше від цього не буде, тим більше як знати, може, ви полюбите іншої людини, і потреба в поверненні до вас вашого хлопця відпаде сама собою.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss