* РБК — новости

* *

Главная Новости

Стрілянину на Житомирщині вважають бурштиновими розбірками

Опубликовано: 03.09.2018

видео Стрілянину на Житомирщині вважають бурштиновими розбірками

Стрілянина на Житомирщині: подробиці конфлікту

Збройна сутичка в Олевську на Житомирщині. Одна людина загинула, ще шестеро поранені. У поліції вважають, що це побутові кримінальні розбірки. Місцеві переконані: без бурштину тут не обійшлося. Деталі ситуації з'ясовували наші кореспонденти.Пів на першу ночі. Центральна площа Олевська. Кілька десятків людей повибігали з автомобілів — і з криками "Лежати, Олевськ!" почали стрілянину.

"Всі озброєні до зубів, в АТО напевно стільки зброї немає, скільки було там. У всіх АК, помповики, бронежилети. Хлопці місцеві стояли біля авалю. Хлопці ці вони альфою себе називають, не важливо як називають, вони місцеві жителі. я чую як по них стріляють, звуть на допомогу я нічого зробити не можу, я дзвоню в поліцію, вони кажуть, зараз, шо ну зараз будемо їхати. Вони приїхали. Я вже всіх завіз в швидку ще не було нікого, це нормально?" — говорить Євген Шапіро, очевидець.


На Житомирщині у кримінальних розбірках загинула людина

До лікарні трьох поранених віз ось цей чоловік. Каже, все відбувалось, як у кіно. Вночі до лікарні доправили всього семеро людей. Троє місцевих і четверо з Львівської області. Один з постраждалих не дожив до ранку.

"В лікарні знаходиться п'ятеро постраждалих в наслідок нічної перестрілки, з них три в реанімаційному відділенні і двоє в травматології, одному проводиться операція", — говорить Павел Демкович, головний лікар Олевської центральної районної лікарні.

Тим часом люди збираються на мітинг. Начальник обласної поліції говорить, що попередня версія причин стрілянини — неприязнь на побутовому ґрунті. Мовляв, львівські гості напередодні відмовилися платити за вхід на дискотеку, зав'язався конфлікт і ті приїхали помститися.

"Вони в кафе посварились на побутовому ґрунті. — За що? — Вони посварились, бо не хотіли платити. — Ніяк не пов'язано з бурштином? — Ніяк не пов'язано", — говорить В'ячеслав Печененко, начальник ГУ НП в Житомирській області.

У місцевих інша версія. Це — бурштинові кримінальні розбірки. Олевці дають поліції часу — два дні. Вимагають навести в районі лад. Зупинити роботу помп, які досі гудуть на родовищі Корабель, прибрати з міста кримінальних елементів, затримати нападників і не чіпати місцевих, яким довелося відстрілюватися і захищатися. Інакше — перекриють міжнародну трасу "Київ-Варшава"

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss