* РБК — новости

* *

Главная Новости

Що таке перший сексуальний досвід

Опубликовано: 03.09.2018

видео Що таке перший сексуальний досвід

АНАЛ (анальный секс). Способ 2. Как правильно заниматься анальным сексом.Как сделать девушке приятно

Перший сексуальний досвід. Чи однаково це важливо для хлопців і дівчат? Що відчуває кожен з них в цей момент? Чи зможе подолає комплекси і сором`язливість? Це складні питання, на які ми постараємося відповісти. Як відомо, чоловіки і жінки це істоти з абсолютно різним складом розуму. Жінки живуть почуттями, емоціями, вони підвладні скороминущим бажанням, поривам. У той час як чоловіки, керуються чистими міркуваннями, розрахунком, постійними зваженими думками. Звичайно, в юному віці це не настільки явно, але слад характеру вже відрізняється і різниця в статевих ознаках, істотна.Юнак, що відчуває він, коли набуває свій перший сексуальний досвід. Звичайно ж, свою значимість, думки про те, що він уже дорослий, надає самовпевненості. Бажання бути «вище» своїх друзів хоча б на один щабель, рухає молодими людьми. Найчастіше це буває в досить молодому віці, і не надто хвилює, є любов, чи ні, головне задовольнити своє его. І хай не хвалитися, але для себе знати, я чоловік. Адже хлопці помилково вважає, що якщо переспав з дівчиною, ти вже чоловік. І не на хвилину не замислюються, що юнаків робить чоловіками аж ніяк не ліжко, а чоловічі вчинки і характер. Але максималізм, який притаманний в такому віці, і глузування однолітків, дають результат. Доказ свого авторитету, стає вище всіх почуттів.

Для дівчат перший сексуальний досвід , це щось таємниче і незвичайне. Вони віддають себе і ціна цього невинність. Статевий акт, не те слово, яким потрібно визначати перший секс у своєму житті. Дівчата згодні на близькі стосунки, тільки якщо вони підкріплені почуттями. І помилково вважають, що вони у відповідь. І що хлопець, тепер повинен бути поруч. Але багато хто не знає, що ця проблема тільки жіноча, якщо ти погодилася на секс, ще не означає тривалі і серйозні відносини. Перш ніж зважитися на такий крок, слід добре подумати, потрібно вам це зараз, прийде час і обов`язково трапиться це, навіщо квапити. Зважте всі, чи хочете ви сексу саме з цим хлопцем. Якщо це ваше обдумане рішення, і ви згодом не будете шкодувати про те, що трапилося, то дерзайте.

В силу своєї молодості і недосвідченості , підлітки не думають про контрацепцію і безпеки. Якщо ви впевнені, що ваш партнер не мав раніше сексуальних зв`язків, тоді варто подбати тільки про контрацепцію. Але якщо ж партнер раніше мав зв`язок, то потрібно врахувати і безпечний секс.

Випадки вагітності серед підлітків зустрічається дуже часто. В основному все з`ясовується на досить великих термінах, так як спочатку дівчина сама не знає, потім приховує від батьків, а коли вирішується сказати, то термін чималий, а отже треба робити аборт, або вже нічого не зміниш.


ПЕРВЫЙ СЕКС. ТОП 10 ОШИБОК

безпечний секс , це турбота про своє здоров`я і здоров`я свого партнера. Якщо ваш хлопець (дівчина), не бажає убезпечити себе, навіть при наявності свого сексуального досвіду, ви самі повинні подбати про це. Так як ваше здоров`я має бути понад усе, від нього залежить майбутнє. У наш час стільки небезпек підстерігає навколо. Навіть якщо ви повністю впевнені у своєму партнері, що немає зрад і пригод на «сторону», ви не можете знати напевно, яка кількість зв`язків у нього було до вас, і з ким, а значить, немає впевненості у своїй безпеці.

краще перестрахуватися

Будь-які близькі стосунки, це в першу чергу з`єднання душ і тіл. Здійснювати такі серйозні вчинки, треба тільки точно знаючи, що ви цього хочете і не пошкодуєте потім. Керуватися словами «А всі мої подруги (друзі) вже переспали з хлопцями (дівчатами)», Це не правильно. У своєму житті ви самі розпоряджатися своїм тілом і думками.


Секс в общаге. Как склонить девушку к минету.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss