* РБК — новости

* *

Главная Новости

Автобуси до Россії від 461 грн. Замовляйте на сайті

Опубликовано: 01.09.2018

Автобус - найдешевший вид транспорту в Росію. В якості альтернативи також можна розглядати потяги. А ось з авіаквитками можуть бути проблеми або будуть пропонувати рейси з пересадками.

Незважаючи на те, що автобус Київ-Москва їде довше за потяг до Москви, коштує квиток на автотранспорт майже в три рази дешевше, ніж залізничний квиток. Ціна квитка на автобус Київ-Москва - близько 550 грн. А іноді можна знайти і за 470 або 500 грн. Тут вже від пропозицій автобусних перевізників залежить, скільки буде коштувати поїздка. Також можна доїхати з України в Росію і до інших населених пунктів: Санкт-Петербург, Курськ, Калуга, Перм, Орел, Волгоград, і навіть П'ятигорськ і Владикавказ.

Автобус до Росії, особливо якщо ми говоримо про автобусі до Москви - найдоступніший вид транспорту, але така поїздка за часом буде менше виграшною, ніж авіаквиток до Росії. Ситуація ускладнюється тоді, коли Москва - не кінцевий пункт прибуття і має бути ще подорож самою Росією.

Одна проблема, що сьогодні прямі перельоти Україна-Росія не здійснюються. Переконатися або спростувати це твердження можна онлайн - перевіривши наявність квитків на літаки Київ-Москва в системі. Як правило перельоти можна знайти, але з пересадками. Як варіант, можна розглядати поїзд або автобус до Росії, або ж автобус до Білорусі з подальшою пересадкою на інший вид транспорту.

Автобуси в Москву з України

Автобуси з України в Москву є різні і переважно вони роблять зупинку в Києві, що означає, практично будь-який рейс з України до Москви дозволяє купити квитки на автобус Київ-Москва .

На сайті легко відшукати такі квитки з інших українських міст, в тому числі такі: Донецьк-Москва , Одеса-Москва , Чернігів-Москва , Херсон-Москва , Житомир-Москва , Запоріжжя-Москва , Чернівці-Москва , Вінниця-Москва , Умань-Москва , Миколаїв-Москва , Енергодар-Москва .

Безсумнівно, дуже популярні і затребувані рейси зі Східної та Центральної України, такі як Харків-Москва і Дніпро-Москва , оскільки сполучення між великими містами - це дуже важлива частина їх розвитку, як з боку України, так і з боку Росії.

Замовити квиток на прямий рейс із Запоріжжя до Москви іноді не просто - він цілком може бути відсутнім в наявності. У такому випадку варто замовити квиток на автобус до Києва, Харкова, Дніпропетровська чи вчинити нестандартно - пересісти на автобус Маріуполь-Москва .

Автобус до Санкт-Петербургу

Квитки на автобус до Санкт-Петербурга дуже недорого можна купити не тільки з Москви. До речі, ціна квитків Москва-Пітер - від 840 рублів. Санкт-Петербург одне з тих міст, звідки можна купити квиток на недорогий міжнародний автобус з Росії.

Дуже зручно добиратися до Фінляндії і Естонії (країни ЄС та Шенгенської зони). І в першу чергу мова піде про Таллінн. Рейсовий автобус Санкт-Петербург - Таллінн коштує від 1059 російських рублів або 10,50 євро, якщо купувати квитки заздалегідь. Звичайно, є тарифи і більш високі, тому, якщо ви не бажаєте переплачувати, то варто купувати квитки завбачливо хоча б за місяць.

Автобуси в Санкт-Петербург з України

Автобуси в Санкт-Петербург також представлені на сайті. Наприклад, 24-х годинний рейс зі столиці України Києва в Санкт-Петербург коштує від 1000 грн. Але є пропозиції і менш вигідні. Автобуси в Санкт-Петербург також є з Одеси, Маріуполя, Умані та навіть Ізмаїла. Але слід зауважити, що дістатися до Санкт-Петербурга можна і з пересадкою в Москві, а не тільки на прямому автобусі. На сайті є прямий і досить недорогий автобус Київ - Санкт-Петербург - квиток за 21 годину в дорозі коштує всього 1000 грн. (В російських рублях - 2758) і автобус їздить в середу, суботу та неділю. Маршрут почнеться одразу в Одесі. Щоденний автобус до Пітера коштує майже в 2 з половиною рази дорожче, зате має систему знижок.

Важливою транспортною ланкою для обох держав є прямий автобус між великими портами Росії та України, а точніше між Одесою і Санкт-Петербургом. Автобус перебуває в дорозі28 годин і проїжджає через Київ. Ціна квитка на автобус Одеса-Санкт-Петербург - 1300 грн. Точніше дивіться в системі. Цей рейс дуже важливий не тільки для відпочиваючих в Одесі, а й для російських і українських моряків.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss