* РБК — новости

* *

Главная Новости

Рішення суду про встановлення факту родинних відносин.

Опубликовано: 01.09.2018

видео Рішення суду про встановлення факту родинних відносин.

МЗС підтримує заяву про встановлення факту агресії РФ проти України

Рішення суду про встановлення факту родинних відносин.

.

РІШЕННЯІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21 серпня 2009 року

Дніпровський районний суд м. Києва в складі:

головуючого – судді Яровенко Н.О.,

при секретарі Дорошенко І.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за заявою Аланова В. Х. огли, третя особа – відділ у справах громадянства і міграції, реєстрації фізичних осіб ДМУ УМВС України в Києвськой області про встановлення факту родинних відносин,


Про встановлення факту родинних відносин, визнання права на спадкування

ВСТАНОВИВ:

Аланов В. Х. огли звернувся до суду із заявою про встановлення факту родинних відносин між ним та його рідним братом Атановим Ш. Х. огли, в якій зазначає, що він, народився 03 січня 1975 року в АДРЕСА_1, Азербайджанської республіки. В свідоцтві про народження на його им’я та фамілія батька вказана «Аланов Х. И. огли», матері – Аланова Г. А. кизи. Добрачная фамилия матері «Ашурова Г. А. К.».


Апеляційний розгляд справи про встановлення факту збройної агресії РФ проти України

В свідоцтві про шлюб його батьків записано батько – «Аланов», мати «Атанова».

В 2008 году він приїхав в Україну, до м. Києва, до рідного брата Атанова Ш. Х. О., 10 квітня 1967 року народження, який з’являється громадянином України і постійно мешкає в м. Києві.

Під час подачі заяви до відділу у справах громадянства і міграції та реєстрації фізичних осіб України в Києвської області для дозволу на еміграцію в Україну, у зв'язку з переїздом на постійне місце проживання в Україну виявилося, що в його і брата документах існує різниця в написанні прізвища позивача – «Аланов» та брата - «Атанов».

У свідоцтві про народження брата заявника записано прізвище батька «Атанов Х. І.», прізвище матері «Амурова Г. А.», місце народження АДРЕСА_1, республіка Азербаждан.

Позивач вказав, що коли він звернувся до відділу у справах громадянства і міграції та реєстрації фізичних осіб України в Київської області із заявою про прийом документів для наданні йому дозволу на еміграцію, та йому було відмовлено мені в прийомі зазначених документів, оскільки існує невідповідність в написанні прізвища брата і нього, та було запропоновано звернутися до суду для встановлення факту родинних відносин з братом.

У зв’язку з наведеним позивач просить заяву задовольнити та встановити факт родинних відносин між ним та його рідним братом. У попередньому судовому засіданні позивач вимоги підтримав в повному обсязі.

Представник зацікавленої особи у судове засідання не з’явився, але надав заяву про розгляд справи за його відсутністю.

Вислухавши позивача, дослідивши зібрані у справі докази, суд вважає, що заява Аланова В. Х. огли законна, обґрунтована і підлягає задоволенню по наступних підставах:

Так, згідно довідки про народження Аланова В. Х. огли, засвідченою державним нотаріусом Джалилабадської державної нотаріальної контори від 19 квітня 2008 року фамілія батька заявника вказана «Аланов Х. І. огли», матері – Аланова Г. А. кизи.

Відповідно до свідоцтво про шлюб батьків заявника фамілія батька вказана «Аланов», мати - «Аланова», дошлюбна фамілія мати «Амурова».

Відповідно до свідоцтва про народження Атанова Ш. Х. огли в графі батько вказана фамілія «Атанов Х. І. огли», матері – «Амурова Г. А.».

Згідно паспорту матері заявника фамілія матері вказана «Аланова Г. а. к.».

Відповідно до паспорту Атанова Ш. Х. огли в графі фамілія вказано фамілію «Атанов», народився 10 квітня 1967 року у АДРЕСА_1, республіки Азербайджан.

Таким чином, аналіз всіх вищевикладених доказів в їх сукупності дозволяє суду зробити висновок про те, що заявник Аланов В. Х. огли дійсно являється рідним братом Атанова Ш. Х. огли, 10 квітня 1967 року народження.

Керуючись ст.ст. 15, 26, 256, 259 ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Заяву Аланова В. Х. огли - задовольнити.

Встановити юридичний факт що Аланов В. Х. огли дійсно з’являється рідним братом Атанова Ш. Х. огли.

Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 Цивільного процесуального кодексу України .

Суддя підпис

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss