ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ ДОЗВОЛЯТЬ СУТТЄВО ЗБІЛЬШИТИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКА

 Квітень 1, 2015

Президент України Петро Порошенко провів розширену нараду з питань законодавчого забезпечення військової та безпекової сфер за участю керівників силових відомств, Міністерства оборони, Генерального штабу та представників волонтерських організацій, повідомляє прес-служба глави держави.

Президент доручив у невідкладному порядку підготувати та винести на розгляд Верховної Ради низку законодавчих змін, які стосуються військової та безпекової сфер.

Так, з ініціативи Петра Порошенка розробляється законопроект, який дозволить суттєво збільшити харчове забезпечення військовослужбовців, зробить процедуру державних закупівель більш ефективною та прозорою.

Крім того, Президент окремо провів робочу нараду з питань оборони і безпеки з керівниками силових відомств. Зустріч була присвячена аналізу поточної ситуації в зоні проведення антитерористичної операції та стану виконання Мінських домовленостей, а також перспективам розвитку подій та варіантам реагування.

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

rss
Карта