МАКСИМУМ УВАГИ ЗАХИСНИКАМ ВІТЧИЗНИ

 Квітень 1, 2015

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час засідання уряду наголосив на необхідності того, аби всі виплати, передбачені в Законі про Державний бюджет для учасників АТО, «дійшли до людей», повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

«Кажуть, що не до всіх дійшли виплати. Десь якась бюрократія, хтось якийсь папірець не написав. А ми за цими папірцями забуваємо про людську долю. А для держави це одне з ключових завдань — як держава ставиться до своїх захисників, так і народ ставиться до держави», — наголосив глава уряду.

Він нагадав, що із зони АТО невдовзі повернуться 35 тисяч військовослужбовців: «Треба підключати обласні й районні державні адміністрації. З людьми треба говорити, запитувати, чим можемо допомогти. Максимум контактів з сім’ями».

Глава уряду звернувся до голови Державної служби у справах ветеранів та учасників АТО Артура Дерев’янка: «Від вас зараз залежить дуже багато. У вашому розпорядженні всі: прем’єр-міністр, міністри, всі обласні адміністрації. Сьогодні ваша найвища відповідальність — щоб той, хто зі зброєю в руках захищав Україну, отримав належну повагу і допомогу від української держави і від української влади. Це наш з вами обов’язок».

Окрім того, Арсеній Яценюк нагадав, що Кабінет Міністрів виділив кошти на протезування бійців АТО за кордоном. Глава уряду доручив Держслужбі у справах ветеранів та учасників АТО разом із Міністерством соціальної політики України та Міністерством оборони України перевірити виконання програми з урядової допомоги учасникам АТО для протезування.

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

rss
Карта