«У БОРОТЬБІ З КОРУПЦІЙНОЮ МАФІЄЮ ОСНОВНЕ — НЕ ЗУПИНИТИСЯ, НЕ ЗЛАМАТИСЯ І ЙТИ ДАЛІ»

 Березень 30, 2015

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає, що корупційна мафія у країні після Революції гідності «нікуди не поділася: «Якщо верхній ешелон ми змінили, то внизу вони окопалися, сховалися, перемалювалися».

«Коли ти починаєш воювати з цією всією потужною мафією, вона шукає підтримки в парламенті, у засобах масової інформації, а гроші в них на це є. І вони починають воювати персонально зі мною і з урядом», — наголосив він.

«У їхніх планах — відправити мене у відставку, і розвалити коаліцію. Це ж все повторення 2005 року. Тільки цього не буде», — сказав глава уряду.

У цій ситуації, наголосив Арсеній Яценюк, Президент України та уряд України «йдуть єдиною командою». «У боротьбі з корупційною мафією основне — не зупинитися, не зламатися і йти далі. Вважаю, що ми на єдино правильному шляху. Дуже важливо, щоб Президент з Прем’єр-міністром працювали разом, як ми сьогодні працюємо», — зазначив він.

«Президент з Прем’єром усвідомлюють свою відповідальність за долю країни. Це останній шанс для України, і ми цей шанс реалізуємо», — наголосив глава уряду.

Арсеній Яценюк зазначив, що затримання просто на засіданні уряду керівника Державної служби з надзвичайних ситуацій та його заступника — це частина послідовної роботи з реальної боротьби з корупцією, повідомляє Урядовий портал.

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

rss
Карта