СТАВКА НА ЯКІСТЬ ТА ІНТЕНСИВНІСТЬ

 Березень 30, 2015

5370_p_1_img_0002У межах другого етапу четвертої черги часткової мобілізації на загальновійськових полігонах військовий вишкіл проходять українські вояки, які ще зовсім недавно у цивільному житті були звичайними інженерами, робітниками, держслужбовцями. Спектр військово-облікових спеціальностей, які вони опановують, є досить широким.

Під час розробки програми професійного вишколу мобілізованих враховується останній досвід проведення антитерористичної операції. Зокрема, військовослужбовців навчають учасники АТО.

На різних навчальних місцях проводяться заняття із мінної безпеки, «обкатування танками», що сприяє морально-психологічній підготовці військових, виконання вправ з вогневої підготовки, тактики тощо. Про це повідомляє Управління преси та інформації Міністерства оборони України.

5370_p_3_img_0002Інтенсивність та якість підготовки військовослужбовців із кожною хвилею мобілізації покращуються. Це стосується і забезпечення мобілізованих найнеобхіднішим. Створені умови для надання їм оперативної інформації про події в світі та Україні, організовано дозвілля та культурний відпочинок.

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

rss
Карта