«ТРЕБА ТРИМАТИ ПОРОХ СУХИМ»

 Березень 27, 2015

5369_p_1_img_0002Під час робочої поїздки до зони проведення антитерористичної операції Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак провів нараду із керівним складом сил АТО. На ній були заслухані командири секторів, які доповіли про стан справ на ввірених ділянках служби. Також військовослужбовцями були обговорені актуальні питання тилового, продовольчого та речового забезпечення військ.

— Ми повинні розуміти, що турбує особовий склад. Хочу нагадати про необхідність оперативно вирішувати питання оформлення посвідчень учасників бойових дій. Це хвилює всіх, і такі питання мають вирішуватися швидко, без будь-яких бюрократичних тривалих процедур, — наголосив під час спілкування з військовослужбовцями Степан Полторак.

Міністр оборони України поінформував присутніх про комплекс реформ, які зараз проводяться у відомстві та стосуються забезпечення житлом військовослужбовців та їхніх родин.

По завершенні наради Степан Полторак вирушив до місць несення служби військовослужбовців та поспілкувався із бійцями однієї із артилерійських батарей.

— Треба тримати порох сухим і бути постійно готовим захистити нашу державу. Я хотів би сказати велике спасибі за службу. За те, що ви — мужні, за те, що ви — герої. Ви виконали ті важкі завдання, які перед вами стояли. Я переконаний в тому, що ми переможемо саме завдяки таким, як ви, — звернувся до військовослужбовців Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак.

За бездоганну службу та героїзм військовослужбовці артбатареї були заохочені відомчими відзнаками, заступника командира батареї було заохочено табельною вогнепальною зброєю, командир артилерійської батареї достроково отримав військове звання «підполковник», найкращі бійці нагороджені наручними годинниками.

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

rss
Карта