370 ВРЯТОВАНИХ ЖИТТІВ

 Лютий 25, 2015

5357_p_2_img_0003За два тижні роботи в зоні АТО 66-й мобільний госпіталь надав кваліфіковану та спеціалізовану медичну допомогу 370 переселенцям, які отримали кульові та осколкові поранення. Про це розповів начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону полковник медичної служби Іван Гайда. Він зазначив, що військові медичні працівники в зоні проведення АТО надають допомогу всім пацієнтам без винятку.

— Для лікаря немає різниці, кого лікувати — наших військовиків, цивільних мешканців, дітей, полонених, він має надавати медичну допомогу всім без винятку, — говорить начальник центру.

Полковник медичної служби Іван Богдан повідомив, що медичні бригади мобільного госпіталю можуть одночасно проводити до 10 оперативних втручань.

— Це доволі високий показник, адже необхідно мати повний комплект спеціального медичного обладнання та визначену кількість кваліфікованих медичних бригад, — наголосив він та додав, що якось львівські хірурги впродовж однієї доби прийняли 75 пацієнтів і провели 30 оперативних втручань.

Загалом такі штатні одиниці, як мобільні госпіталі, за одну добу здатні надати допомогу до 150 пацієнтів, адже у них є хірурги, окулісти, отоларингологи, стоматологи, щелепно-лицеві хірурги, травматологи, гінекологи, урологи, терапевти, повідомляє Управління преси та інформації МО України.

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

rss
Карта