3000 КАНАДСЬКИХ КУРТОК ДЛЯ НАШИХ БІЙЦІВ

 Лютий 23, 2015

5356_p_2_img_0002У 169-му навчальному центрі «Десна» Сухопутних військ Збройних Сил України, що на Чернігівщині, представники Світового конгресу українців з Канади передали нашим бійцям 3000 флісових курток-утеплювачів для військової форми одягу.

У заході взяли участь заступник президента Світового конгресу українців (СКУ) Олена Кошарна з Канади, тимчасовий виконувач обов’язків заступника Міністра оборони України Юрій Гусєв, голова Ради волонтерів при Міністерстві оборони України Давид Арахамія, координатор волонтерського руху Богдан Ковальов та керівництво навчального центру.

Звертаючись до військовослужбовців, Юрій Гусєв зазначив, що сьогодні вся українська держава покладає на них великі надії, а оборонне відомство робить усе можливе, щоб наші воїни були забезпечені всім необхідним.

— Нині до одностроїв, що зараз на вас, ми додатково передаємо утеплені флісові куртки від українців Канади. Хочу подякувати всім людям та волонтерським організаціям за надану допомогу. Разом із нами вони також прагнуть, щоб Україна була незалежною, вільною та самостійною державою, — зазначив Юрій Гусєв.

За словами Олени Кошарної, сьогодні чимало канадців працюють на підтримку України.

— 70 тисяч пар чобіт, 30 тисяч комплектів військової форми, майже 4 тисячі теплих рукавиць — це та допомога, яку надає канадський уряд. Військова форма, яку ми доставили в Україну наприкінці листопада минулого року, є модульною. Флісові куртки, які передали українським військовим, — це утеплювач, що є одним з елементів цієї форми, який також можна носити як окремий елемент військової форми одягу, — зауважила вона.

На завершення візиту гості подякували українським військовим за патріотизм, стійкість і готовність захищати Україну.

Роман ТУРОВЕЦЬ,

«Народна армія»

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

rss
Карта