«ОБОВ’ЯЗОК ДЕРЖАВИ — ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЛІКУВАННЯ І РЕАБІЛІТАЦІЮ ПОРАНЕНИХ»

 Лютий 20, 2015

Під час засідання Ради національної безпеки і оборони було ухвалено заходи щодо створення належної матеріально-технічної бази для лікування, реабілітації та оздоровлення військовослужбовців. Про це заявив Секретар РНБО Олександр Турчинов за підсумками засідання.

— Багато поранених сьогодні повертається із зони АТО, тому обов’язок держави — забезпечити їхнє лікування і реабілітацію, — зазначив він.

За словами Олександра Турчинова, РНБО розглянула це питання, і до Верховної Ради буде внесено законопроект щодо оздоровчих закладів, зокрема санаторіїв, пансіонатів, що залишились у спадок від Радянського Союзу.

— Це питання вже кілька разів порушувалось у Верховній Раді, але я переконаний, що за сьогоднішніх умов парламент ухвалить це рішення, і всі оздоровчі заклади, що належать профспілкам, діятимуть для оздоровлення й реабілітації військових, які постраждали під час виконання свого обов’язку, — наголосив Секретар РНБО.

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

rss
Карта