«АНКЛАВ» ПРОТИ ВОРОЖИХ БЕЗПІЛОТНИКІВ

 Лютий 18, 2015

Для боротьби з ворожими безпілотниками вітчизняні виробники запропонували обладнання для радіоперешкод «Анклав». Цей прибор унеможливлює роботу російських безпілотних літальних апаратів та коригувальників вогню. В Україні вже налагодили його серійне виробництво.

«Анклав» забезпечує встановлення радіоперешкод для навігаційних приймачів GPS/GLONASS, які використовуються БПЛА та іншим високоточним озброєнням. Постановник радіоперешкод «Анклав» може бути виконаний у стаціонарному варіанті з використанням антен спрямованої дії. Головною його перевагою є портативність та невелика вага і габарити. Цей пристрій можна переносити у звичайному рюкзаку та за потреби швидко замаскувати. Важливо, що працює «Анклав» у трьох режимах. За допомогою пристрою можна окремо пригнічувати GPS або GLONASS. Є режим, коли це можна робити одночасно, але з радіусами дії 15 та 10 кілометрів відповідно.

Інф. «НА»

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

rss
Карта