ЗА КОЖЕН ЗНИЩЕНИЙ ТАНК ТЕРОРИСТІВ — 48 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

 Лютий 2, 2015

Арсеній Яценюк доручив невідкладно приступити до виконання постанови уряду про додаткові виплати учасникам АТО.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк підписав постанову «Про особливості грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу в особливий період та під час проведення антитерористичних операцій», яка встановлює додаткові виплати військовослужбовцям за виконання бойових завдань та знищення бойової техніки очолюваних Росією терористів, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

На нараді за участю Міністра оборони України генерал-полковника Степана Полторака, начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Віктора Муженка та голови Державної прикордонної служби України Віктора Назаренка в неділю, 1 лютого, Арсеній Яценюк повідомив, що на виконання доручень Президента України уряд ухвалив постанову про особливості виплат військовослужбовцям під час їхньої участі в антитерористичній операції.

Глава уряду зауважив, що цією постановою визначаються загальні обсяги розміру винагороди для всіх військовослужбовців: «Той, хто бере участь в антитерористичній операції, отримає вдвічі більшу грошову винагороду, ніж у випадку, якщо він знаходиться поза межами території антитерористичної операції».

«За кожен день перебування в бою, тобто виконання бойового завдання, кожен військовослужбовець — чи це солдат, чи генерал — додатково отримує 1000 гривень», — сказав він.

Окремо визначено грошову винагороду за успішне виконання завдання бойовими підрозділами і за знищення бойової техніки російських терористів. Розмір цих виплат, за словами Арсенія Яценюка, прив’язаний до мінімальної заробітної платні: «Якщо бригада успішно виконала завдання, вона отримує додатково 365 тисяч гривень, полк — 243 тисячі гривень, батальйон — 121 тисячу гривень, рота — 60 тисяч гривень».

Окрім того, повідомив він, за кожен знищений бойовий літак російських терористів виплачується 121 тисяча гривень, за систему залпового вогню — 60 тисяч гривень, тактично-ракетні комплекси — 54 тисячі гривень, за кожен танк — 48 тисяч гривень, об’єкт наземної артилерії та бойову машину піхоти — по 42 тисячі гривень, за кожен знищений переносний зенітно-ракетний комплекс — 30 тисяч гривень. Постанова містить також «додатковий перелік військової техніки російських бойовиків, у випадку знищення якої будуть додатково преміюватися українські військовослужбовці, прикордонники, працівники Служби безпеки України, Управління державної охорони, Державна служба з надзвичайних ситуацій».

На виконання постанови Кабінету Міністрів Арсеній Яценюк доручив невідкладно прийняти спільний наказ на рівні Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України та інших відповідних органів.

Глава уряду також дав доручення швидко довести наказ до частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби, Служби безпеки України.

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

rss
Карта