ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ — НА КОНТРОЛІ УРЯДУ

 Лютий 2, 2015

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив створити єдиний реєстр сімей військовослужбовців, загиблих у ході АТО, які не забезпечені житлом. Про це він сказав на нараді за участю Міністра оборони України генерал-полковника Степана Полторака, начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Віктора Муженка та голови Державної прикордонної служби України Віктора Назаренка, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

«Робимо єдиний реєстр по всіх службах: Міноборони, Нацгвардія, прикордонники, СБУ, Служба з надзвичайних ситуацій, Державна служба спецтранспорту, тобто всіх, які брали участь в антитерористичній операції і загинули при виконанні службового обов’язку», — наголосив глава уряду.

Він запропонував, щоб координацію цієї роботи здійснювало Міністерство оборони України.

Арсеній Яценюк зазначив, що дасть відповідні вказівки Міністерству фінансів України, і уряд разом з обласними державними адміністраціями підготує окремий проект постанови щодо фінансування придбання житла для сімей загиблих військовослужбовців.

Він нагадав, що Кабінет Міністрів уже виділяв кошти на придбання такого житла минулого року.

За словами Арсенія Яценюка, є два варіанти фінансування придбання житла для сімей загиблих у ході АТО військовослужбовців: «Перший варіант — просто виплатити гроші. Хай людина сама прийме рішення, де і яку купити квартиру. Другий варіант — щоб обласні державні адміністрації забезпечили придбання житла і, відповідно, забезпечення ним, як ми це вже робили в різних областях».

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

rss
Карта