РІВЕНЬ БОЄЗДАТНОСТІ ПЕРЕВІРИЛО КШН

 Січень 30, 2015

5346_p_1_img_0002Українські військові моряки під керівництвом командувача Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірала

Сергія Гайдука взяли участь у командно-штабному навчанні. Вони відпрацювали комплекс завдань щодо планування та управління підпорядкованими силами у випадку надання відсічі збройній агресії з морського напрямку. Після передислокації флоту з тимчасово окупованого Кримського півострова цей захід став одним із найбільш масштабних і важливих щодо підготовки органів управління і сил ВМС ЗС України та серйозною перевіркою професіоналізму військових моряків, які вкотре довели, що готові до виконання будь-яких завдань за призначенням.

Упродовж трьох діб кораблі й судна провели низку тактико-спеціальних, тактичних та корабельних бойових навчань і занять. Їхні екіпажі виконували артилерійські стрільби по надводних цілях умовного противника. А за участю допоміжних суден відбулося також тактичне навчання з поповнення запасів у морі та із боротьби за живучість групи кораблів при переході морем.

За попередніми висновками керівництва, це навчання вкотре підтвердило готовність підпорядкованих сил вітчизняного флоту чітко діяти за отриманими ввідними, демонструючи при цьому злагодженість та високий рівень фахової підготовки. І, звісно, для військових моряків КШН стало дуже важливим для набуття навчально-бойового досвіду з відпрацюванням дій при виникненні різноманітних небезпечних ситуацій.

5346_p_1_img_0003Тож це навчання завершилось, а інші та не менш відповідальні — попереду. Вони дуже потрібні для подальшого підвищення рівня навченості особового складу Військово-Морських Сил, які швидкими темпами відновлюють свою боєздатність. І яскравим прикладом того є їхня напружена, грамотна та професійна робота під час нещодавнього командно-штабного навчання.

В’ячеслав ДІОРДІЄВ,

Одеса

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

rss
Карта