НА ПОТРЕБИ ГОСПІТАЛЮ — 2 МІЛЬЙОНИ ДОЛАРІВ

 Січень 30, 2015

В умовах проведення антитерористичної операції Головний військово-медичний клінічний центр «ГВКГ» Міністерства оборони України став осередком використання передових методик лікування та реабілітації поранених військовослужбовців.

Невипадково, що саме сюди завітала делегація американських фахівців, які здійснюють гуманітарну підтримку Збройних Сил України. Серед них — директор клініки імені Джорджа Чарльза з міста Ешвіл Ігор Мельничук. Він — лікар вищої кваліфікації з терапії, інфекційних хвороб та лікування ран, учасник багатьох гуманітарних місій у світі.

Іноземний фахівець продемонстрував інноваційні вироби медичного призначення, ознайомився з матеріально-технічною базою госпіталю, його лікарями та пацієнтами. Вивчивши потреби українських військових медиків, він повідомив, що госпіталь передбачено включити до програми постійного фінансування фонду «AMERICARES USA» у розмірі 2 млн доларів США. До речі, госпіталю вже надано пілотну міжнародну гуманітарну допомогу на суму 120 тис. доларів США. Після обходу хворих Ігор Мельничук також зазначив, що в перспективі можливе безкоштовне лікування та протезування поранених українських військовослужбовців у США.

Тарас МАШКОВЕЦЬ,

«Народна армія»

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

rss
Карта