ВЧИТИМЕМОСЬ ЗА КАНОНАМИ СУЧАСНОСТІ

 Січень 30, 2015

У Міжрегіональному вищому професійному училищі зв’язку з ініціативи Міністерства оборони України, Міністерства освіти і науки України та Всеукраїнської громадської організації «Громадський рух «За Майбутнє» відбувся круглий стіл на тему: «Сучасні особливості військово-патріотичного виховання молоді у навчальних закладах України».

В обговоренні теми взяли участь заступник Міністра оборони України — керівник апарату Петро Мехед, заступник Міністра освіти і науки України Андрій Гевко, директор Міжрегіонального вищого професійного училища зв’язку Василь Петрович та інші представники військових, освітніх закладів та організацій.

— За останні 20 років військово-патріотичному вихованню в навчальних закладах приділялося недостатньо уваги. Тому ми повинні докласти всіх зусиль, аби це змінити, — зазначив Петро Мехед. — Також необхідно сприяти поліпшенню стану матеріального та кадрового забезпечення в кожному навчальному закладі.

Відповідно до рішення учасників круглого столу планується ініціювати пілотний проект створення нових експериментальних професійних технічних навчальних закладів, що надаватимуть учням та студентам якісну військово-професійну підготовку. Реалізацією цього займатиметься спеціально створена координаційна група, до якої увійдуть представники Збройних Сил України та керівники провідних навчальних закладів, що здійснюють військово-професійну та військово-фізичну підготовку.

Крім цього, учасники заходу переконані, що в середній школі необхідно збільшити кількість годин викладання предмета «Захист Вітчизни» та уроків фізичного виховання, а у профтехучилищах та ВНЗ якнайшвидше ліцензувати ті професії, яких потребують Збройні Сили України. При цьому обов’язково залучатимуться до навчання фахівці Міністерства оборони України.

Під час обговорення учасники круглого столу зазначили, що професійним технічним навчальним закладам, зважаючи на вимоги сьогодення, необхідно збільшити кількість випускників за фахом водіїв, механіків, кранівників, операторів безпілотників, кухарів тощо.

Також слід створити спеціалізовані навчальні групи, в яких готуватимуть спеціалістів радіорозвідки для Збройних Сил України.

Владислав ІЛЬЧЕНКО,

«Народна армія»

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

rss
Карта