ЧИСЕЛЬНІСТЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ МАЄ ЗРОСТИ ДО 250 ТИСЯЧ

 Січень 21, 2015

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні уряду повідомив про внесення до Верховної Ради України проекту закону щодо збільшення загальної чисельності Збройних Сил України до 250 тисяч осіб.

Глава уряду наголосив, що Кабінет Міністрів пропонує збільшити граничну чисельність Збройних Сил України до 250 тисяч осіб, з яких 204 тисячі — військовослужбовці.

— Це рішення, — зауважив Арсеній Яценюк, — фінансово забезпечене урядом.

Прем’єр-міністр нагадав, що загалом на фінансування національної безпеки і оборони в поточному році передбачено 90 мільярдів гривень: «Це рекордна цифра, яка перевищує 5,2% від валового внутрішнього продукту. Бюджет 2015 року є оборонним і військовим бюджетом».

Арсеній Яценюк закликав Верховну Раду України ухвалити відповідний законопроект на найближчому пленарному засіданні, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

rss
Карта