«МАЄМО ДОКЛАСТИ СПІЛЬНИХ ЗУСИЛЬ ДЛЯ ПРИПИНЕННЯ КРОВОПРОЛИТТЯ»

 Січень 21, 2015

5342_p_2_img_0003Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак зустрівся з очільником Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Послом Ердугрулом Абаканом з метою обговорення ситуації на Сході України в контексті завдань СММ ОБСЄ в Україні та взаємодії представників Місії з військовими підрозділами України в зоні конфлікту.

Міністр оборони України поінформував Посла щодо ситуації, що склалася останніми днями на Сході України, де активізували свою діяльність терористичні формування. Генерал-полковник Степан Полторак подякував СММ ОБСЄ за проведене власне розслідування подій 12 січня 2015 року під Волновахою, яке підтвердило, що запуск ракет був здійснений з підконтрольної російським найманцям території.

— Незважаючи на сучасні надзвичайно складні умови, ми маємо докласти спільних зусиль для припинення кровопролиття на Сході України. Дотримання ОБСЄ і в майбутньому незалежної та принципової позиції щодо подій на Сході України є невід’ємною їхньою складовою, — зазначив керівник вітчизняного оборонного відомства.

Генерал-полковник Степан Полторак наголосив, що Україна спрямовує усі зусилля на мирне врегулювання ситуації на Донбасі та недопущення виникнення чергового замороженого конфлікту на Європейському континенті.

5342_p_2_img_0002Він акцентував на відкритості й готовності української сторони взаємодіяти зі світовою спільнотою для розв’язання кризової ситуації насамперед мирним шляхом. Зважаючи на це, Міністр оборони України виступив з ініціативою, яка передбачає конкретні практичні кроки щодо підвищення інтенсивності та змістовності обміну оперативною інформацією між СММ ОБСЄ та Міністерством оборони і Генеральним штабом ЗС України.

— Оборонне відомство України визнає важливу роль Місії ОБСЄ у розв’язанні конфлікту в Україні та готове і надалі надавати всіляку підтримку співробітникам Місії у виконанні їхніх завдань з об’єктивної і неупередженої оцінки ситуації на Сході нашої держави, діяльності, спрямованої на припинення збройного протистояння та відновлення миру, — зазначив генерал-полковник Степан Полторак.

Водночас було наголошено на необхідності вдосконалення роботи СММ шляхом розв’язання виявлених проблемних питань.

Володимир КОРНІЯКА,

«Народна армія»

Фото Андрія ШМАТОВА

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

rss
Карта