СИТУАЦІЮ КОНТРОЛЮВАТИМУТЬ У РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ

 Січень 19, 2015

Президент України Петро Порошенко провів першу нараду з питань військово-стратегічного планування у Головному ситуаційному центрі при Раді національної безпеки і оборони України. Нарада відбулась за участю Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова, керівників силових міністерств та відомств і спецслужб.

Як повідомила прес-служба глави держави, нараду було присвячено аналізу поточної ситуації на найбільш гарячих ділянках лінії зіткнення в зоні проведення антитерористичної операції, зокрема в районі донецького аеропорту.

— Зараз у нас з’явилися нові можливості працювати в режимі реального часу. Аналізувати та відпрацьовувати ситуацію в найгарячіших точках зіткнення з найбільшою інтенсивністю вогню, — повідомив Президент України.

Глава держави заслухав доповіді Секретаря РНБО, Міністра оборони, начальника Генерального штабу щодо поточної ситуації в зоні АТО.

Головний ситуаційний центр країни створено при РНБО для обробки та аналізу поточної ситуації в зоні проведення АТО, відпрацювання оптимальних тактичних та стратегічних рішень, для моніторингу і контролю їхнього виконання та оперативного реагування. Центр має найсучаснішу інформаційно-комп’ютерну систему, що дозволяє обробляти величезні масиви інформації, яка буде надходити з усіх державних і недержавних баз даних, зокрема із супутників та безпосередньо з місць подій.

За словами Секретаря РНБО Олександра Турчинова, аналогічні центри є у всіх провідних країнах. «Український Головний ситуаційний центр нічим їм не поступається», — наголосив він.

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

rss
Карта