НА ОЗБРОЄННЯ ПРИЙНЯТО АН-70

 Січень 19, 2015

Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак підписав наказ про прийняття на озброєння Збройних Сил України військово-транспортного літака короткого зльоту та посадки Ан-70, повідомляє Управління преси та інформації Міністерства оборони України.

Цей літак — десантно-транспортний засіб транспортної авіації Збройних Сил України, призначений для висадки парашутним або посадковим способом повітряних десантів, перевезення в повітряному просторі військ і матеріальних засобів, забезпечення маневру і бойових дій військ та виконання спеціальних завдань.

Довжина нового військово-транспортного літака — близько 40,5 метра, розмах крила — близько 44 метрів, висота — близько 16,5 метра. Маса порожнього літака — 74 тонни. При цьому літак здатний перевозити до 47 тонн вантажу в режимі звичайного зльоту та приземлення і 20 тонн за короткого зльоту та приземлення на висоті до 12 кілометрів зі швидкістю до 750 кілометрів на годину.

Ан-70 має унікальну для літаків свого класу здатність злітати та приземлюватися з коротких, а також необладнаних злітно-посадкових смуг.

Потрібна довжина злітно-посадкової смуги для режимів звичайного зльоту та приземлення Ан-70 становить 1900 метрів, короткого — 790 метрів.

Максимальна дальність польоту Ан-70 без вантажу — 7800 кілометрів. Практична дальність польоту в режимі короткого зльоту та приземлення з вантажем 20 тонн — 3 тисячі кілометрів. Об’єм вантажної кабіни Ан-70 становить 400 куб. метрів. У ній можна перевозити до 300 солдатів зі зброєю або до 206 поранених.

Конструкція літака дозволяє розміщувати у вантажній кабіні у два ряди до 20 одиниць основних видів озброєння та військової техніки Збройних Сил України, десантувати до 110 десантників або моновантаж вагою до 15 тонн. Екіпаж літака — 5 осіб.

Термін служби Ан-70 — 15 тисяч льотних годин, 7 тисяч польотів або 30 років, відповідно. Гарантійний ресурс літака — 3 тисячі льотних годин, 1500 польотів, 10 років експлуатації. Гарантійний термін експлуатації Ан-70 розраховується з часу введення його в експлуатацію і становить не менше 3-х років. Гарантійне напрацювання — не менше 500 льотних годин або 300 приземлень.

Залишити відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

rss
Карта